Nymburk plný strašidel

Volný čas, Pro děti

Už popáté se uskuteční dětská akce Nymburk plný strašidel organizovaná skautským střediskem Krahujec, Městkou knihovnou Nymburk a Komunitním, volnočasovým a vzdělávacím centrem (KVVC).  Na všechny děti se těší řada nových strašidel, obzvláště šmoulové i se svým nerozlučným protivníkem Gargamelem, sliční elfové, hrůzostrašní skřeti a legenda s tajemným jménem Chvachev.

Akce se koná v pátek 9. listopadu od 17:00 do 20:00. Odstartovat je možno až do 19:30 z úvodního stanoviště v podloubí radnice na náměstí Přemyslovců. Po zaplacení startovného ve výši 20 Kč obdrží účastníci průvodku a vydají se k některému z osmi stanovišť, kde je očekávají strašidla s rozličnými úkoly a aktivitami. Až děti obejdou alespoň sedm z nich, můžou si vyzvednout odměnu na finální zastávce v podloubí u pošty na náměstí Přemyslovců.

Současně s hrou po městě probíhá soutěž, které získají děti s nejpovedenějšími strašidelnými kostýmy. Zájemci se můžou nechat vyfotit v průběhu akce nebo zaslat vlastní fotografie na e-mail info@krahujec.cz. Veřejné hlasování proběhne na webu www.krahujec.cz.

Další dokumenty k akci

  
Termíny