Benefiční křest kalendáře MotoZem

Volný čas

Srdečně Vás zveme na křest moto kalendáře, který proběhne v sobotu 27.10.2012 v sousedním sále restaurace Horakůvka (hned vedle prodejny MotoZem).

Krátké info o celém projektu:

Již delší dobu v našich hlavách uzrávala myšlenka nafotit motokalendář. Podstata našeho kalendáře spočívá v jeho přirozenosti a částečné neprofesionalitě. Myslím, že nám dáte za pravdu. Dokonalých žen a dokonalých motocyklů bylo nafoceno nespočet, chtěli jsme tedy něco výjimečného a dnes můžeme říci: „Povedlo se!“ V nafoceném kalendáři můžete vidět třináct krásných dívek na třinácti krásných strojích. Dívky pózovaly a majitelé zapůjčili své miláčky bez nároku na honorář. Záměr po celou dobu byl, je a bude to nejdůležitější. Celý výtěžek z prodeje motokalendáře a benefičního křestu poputuje na nákup vybavení pro dětské oddělení havířovské nemocnice. Slavnostní křest kalendáře proběhne dne 27.října ve 20 hodin v restauraci Horakůvka v Šenově. Tímto bychom Vás velice rádi pozvali na tuto benefiční akci, kde můžete spojit výbornou zábavu s podporou dobré věci.Vzkaz pro ty, kteří by rádi přispěli na dobrou věc, ale nebudou se moci akce zúčastnit: „Zakupte si kalendář v e-shopu www.motozem.cz.“
V neposlední řadě bychom chtěli poděkovat všem zúčastněným, kterých bylo opravdu nespočet, od hlavní organizátorky p. Mrkvové přes všechny dobrovolníky, kteří nám půjčili své stroje, slečny, které nasadily pro tento projekt doslova vlastní kůži a mnoho dalších. Děkujeme také všem, kteří zakoupením motokalendáře podpoří dětské oddělení havířovské nemocnice!

Účinkují

hudba, koncert kapely AC/DC revival, krásné dívky, soutěže, nevratná dražba, tombola, striptýz...

Kontakty

www.motozem.cz

Termíny