Otevřené amatérské mistrovství ČR ve futsalu - OVB Cup 2012

Sport

Tak, jako již tradičně na Vánoce chodí Ježíšek, stejně neomylně budete hledat v kalendáři sportovních akcí vánoční svátek futsalu - OVB Cup. Tento, vždy velmi silně obsazený turnaj, budou již popáté hostit haly v České Lípě a Zákupech. Tento rok to bude opravdové entrée přicházejících Vánoc, turnaj proběhne 22.12. a od Fotbalové asociace České republiky získal titul „Otevřené amatérské mistrovství České republiky ve futsale“.

 

OVB Cup je skvělou příležitostí, jak mohou rekreační hráči poměřit síly se zástupci těch nejlepších týmů v České republice, mezi které se od letoška řadí i českolipští Démoni, kteří statečně bojují v nejvyšší futsalové lize. Kromě hodnotných cen a závěrečné afterparty je pro účastníky, ale i diváky, kteří jsou vřele vítání, připraven bonbónek v podobě dalšího pokračování Českého poháru ve freestyle fotbalu - tito borci Vám dokáží předvést s míčem lepší triky než Messi s Ronaldem dohromady.

 

Nevěříte? Tak přijďte 22.12. do nové víceúčelové haly v České Lípě, ať již jako diváci, nebo jako aktivní účastníci a oddychněte si od předvánočního shonu. Skvělou podívanou slibuje také turnaj žen, který probíhá paralelně s mužským v hale Lokomotivy (vedle nové haly). Pro více informací a přihlášení do turnaje vyhledejte stránky turnaje www.ovbcup.cz

Kontakty

www.ovbcup.cz

Termíny