koncert K2, MOTHER'S ANGELS, UKULELE TROUBLEMAKERS

Hudba

Maminčini Andílci se spřáhli s Rockovými Dračicemi...a pro vystoupení v Tišnově i s Ukulele Troublemakers smelzung!

Rockerky z K2 naplánovaly společně s klukama z kapely Mother´s Angels klubové turné na září - prosinec 2012.
Tour nese název podle nové desky kapely K2 „Odejdeš“ a posledního singlu kapely Mother´s Angels „Pyžamo“.
KáDvojky natáčely v pořadí druhou desku ve studiu Propast pod vedením Lukáše Chromka (Airfare) a Petra Kovandy (leden - duben 2012). K singlu Růžová natočily s Honzou Míkou (fi

lmofon.cz) videoklip, který můžete vidět na Tv Óčko, a který má na youtube za necelé dva měsíce přes 14 000 shlédnutí. Album Odejdeš vyšla v červnu u vydavatelství EMI Czech Republic. Křest proběhl v Paláci Akropolis 18. 9. 2012. Desku pokřtili Petr Janda a kapela Škwor. Jako hosté vystoupili právě Mother´s Angels.

Mother‘s Angels je čtyřčlenná agresivně popová partička z Litomyšle, která aktuálně natočila nový singl Pyžamo a k němu videoklip velice originálním způsobem.
Kluci vyzvali fanoušky, aby natočili a poslali krátká videa ve svých pyžamech, z nichž pak poskládali celý klip.
„Andílci“ nejsou žádnými nováčky na české klubové a festivalové scéně. Jeli turné s UDG, Divokým Billem nebo letos například festivalovou šňůru České hrady.cz a další velké festivaly.
„Turné jsme nazvali Odejdeš v Pyžamu, tak uvidíme, kolik fanoušků po koncertě takto dopadne a nebo od kolika fanynek a fanoušků budeme takto odcházet my:-)“,
říká Kuba, zpěvák MA.„Rádi bychom lidem nabídli neotřelou show, hlavně muzikantsky dobrou show!“, dodává frontman Mother‘s Angels Jakub.
„Na společné tour se už moc těšíme a doufáme, že si tu jízdu pořádně užijeme. Máme v plánu nějakých 12 až 15 koncertů napříč celou republikou a to už je pořádná porce rock&rollu. Každopádně se přijďte podívat na mladou krev českého rocku.“ říká Klára, kytaristka a zpěvačka K2.

Speciálně v Tišnově bude s těmito dvěma kapelami hostovat i našim hostům známí Ukulele Troublemakers.
Vstupné 90,-Kč, začátek v 19:00hod.
Účinkují

K2

MOTHER'S ANGELS

UKULELE TROUBLEMAKERS

Termíny