"Barevný svět" od Pavla Filina

Výstava

Na pražské pobočce Mezinárodní jazykové školy O´key bude otevřena nová výstava obrazů. Tentokrát svá umělecká díla představí dobře známý umělec Pavel Filin. Svou výstavu pojmenoval "Barevný svět".

Škola O'Key znovu zve své přátele rozšiřovat své znalosti nejen v oblasti cizích jazyků, ale také v jazyce umění.

Slavnostní zahájení výstavy se bude konat 11. října v 19.00 hodin při neobvyklém "modrém večírku." Kde Pavel Filin seznámí hosty vernisáže se svými díly. Účastníky, jako vždy, čeká vzdělávací program, skvělé pochoutky a zajímavá konverzace se starými i novými přáteli nad sklenkou dobrého vína. Kromě toho budou mít všichni přítomní možnost poblahopřát Mezinárodní jazykové škole O'Key k jejím narozeninám. Organizátor výstavy již 14 let pomáhá lidem cítit svobodu komunikace, dosáhnout vytýčených cílů a objevovat pro sebe nové příležitosti.

Otevírací doba výstavy: po-pá, 10.00 - 16.00 h.
Vstup na zahájení výstavy je zdarma, ovšem podmínkou je „dress code“: všichni hosté musí mít na sobě alespoň jeden prvek modré barvy.
Místo konání: Mezinárodní jazyková škola O'key, Praha 2, Sokolská 52, 4. patro (metro I.P.Pavlova), tel. 420 608 045 500, okey@okey-school.com.

www.okey-school.com
www.pavelfilin.cz

Termíny