Rozjeďte to v Myslbeku

Volný čas

Nakupujte ve dnech 24. 9. – 3.10. v NG Myslbek a sbírejte účtenky do okamžiku, kdy dosáhnou částky vyšší než 2000,-. Prvních 50 denně získá voucher v hodnotě 200,- na další nákup. Navíc se můžete nechat zařadit do slosování o 5 jízdních kol. 

V těchto dnech bude zároveň v atriu Nákupní galerie Myslbek umístěn rotoped, na kterém bude moci kdokoliv jet po dobu 3 minut. Ujeté metry a celkové kilometry budou následně převedeny na finanční hotovost v poměru 100m = 10Kč.

Čím větší vzdálenost ujedete, tím větší finanční částku NG Myslbek věnuje malé Nelince, která se narodila s dětskou mozkovou obrnou. Navíc trpí diurézou dolních končetin, rozštěpem páteře a dalšími z toho vyplývající problémy, jako jsou tupozrakost či časté epileptické záchvaty. Nelinka navštěvuje základní školu a po prostoru se pohybuje pomocí francouzských holí. Na delší vzdálenosti využívá vozík. Nelinka si ze všeho nejvíce přeje kolo, aby mohla jezdit jako ostatní zdravé děti. Protože ale na obyčejném kole nezvládne kvůli svému hendikepu udržet rovnováhu, řešením je speciální tříkolka, kterou si bohužel její maminka nemůže dovolit, neboť živí dceru sama.

Tříkolka pro Nelinku stojí necelých 50 000,-. Každý ujetý metr se počítá. Radost malého dítěte je jedním z nejkrásnějších okamžiků. Nyní se i vy můžete na radosti Nelinky podílet, proto neváhejte a přijďte. Každý, kdo ujede za 3 minuty vzdálenost větší než 2km, dostane po zaslouženém výkonu 15% slevu do nově otevřené restaurace Umami v prvním patře NG Myslbek, kde může zpět načerpat vydanou energii.

Kontakty

www.ngmyslbek.cz

Termíny