FUD

Výstava

Jedná se o kurátorský výběr toho nejzajímavějšího, co v nedávné době vzniklo na ústecké Fakultě umění a designu na poli produktového, interiérového, keramického, grafického a oděvního designu.

Ústí nad Labem je město, které jeho pověst předchází. Bývá spojováno s chemickým průmyslem a industriálním prostředím. Koho by ale napadlo, že pod rouškou domnělé šedi se klube pestrý a zajímavý design? Je tomu skutečně tak! Vytvářejí ho studenti fakulty užitého umění a designu na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně.

Přijďte se o tom přesvědčit do GALERIE/CZD na vernisáž výstavy FUD 25.9.2012 v 18h.

Kurátorský výběr je pod taktovkou Terezy Volné, instalaci navrhnul Daniel González a vizuální styl připravili Lucie Pacalová s Jiřím Tomanem.

Výstava je součástí dlouhodobějšího výstavního projektu My v Praze, který prezentuje mimopražské umělecké a designérské školy. Díky výběru výjimečných projektů představujeme jejich zajímavé práce posledních let v pražském prostředí.

Vernisáž se uskuteční 25. 9. v 18:00 hod.
Výstava probíhá od 26. 9. – 26. 10. 2012
Komentovaná prohlídka v rámci Designbloku proběhne i s večeří. 3. 10. v 18:00 hod.

GALERIE/CZD
Vojtěšská 3
110 00 Praha 1
telefon: +420 777 611 426
e-mail: galerieczd@czechdesign.cz
www.facebook.com/GALERIECZD
http://www.facebook.com/CZECHDESIGN.CZ
http://www.citybee.cz/kultura/:/vizitky/4520/detail

Celoroční výstavní program GALERIE/CZD je podpořen Ministerstvem kultury, Městskou částí Praha 1 a Státním fondem kultury ČR.
Termíny