Dreft Fashion Week

Volný čas

 

Dreft Fashion Week 2012 je jedna z nejvýznamnějších fashion událostí v České republice. Tvářemi DFW se pro tuto příležitost staly modelka Kateřina Sokolová, podnikatelka Olga Menzelová a stylistka Klára Klempířová. Dreft Fashion Week budou reprezentovat i v roli módních poradkyň. Dreft Fashion Week která se uskuteční v Praze od 17. do 23. září 2012. Hlavními hvězdami letošního ročníku budou světoznámý návrhář brazilského původu Alexandre Herchcovitch a argentinská supermodelka Valeria Mazza.

Dreft a móda patří dohromady – pečuje o to, aby si módní oblečení uchovalo svůj tvar a jasnou barvu. Proto je pokračování spolupráce s akcí Fashion Week pro Dreft přirozenou cestou, jak dokázat svoji oddanost módě. Dreft Fashion Week je týden trvající módní festival, který vedle trendů známých mezinárodních značek představí také české návrháře a nadějné talenty. Přehlídky pro veřejnost se odehrají na Alšově nábřeží. Značka Dreft podporuje prostřednictvím ceny Dreft Black Card v rámci Dreft. Z letošních adeptů vybrala odborná porota talentovanou Jindru Jansovou. Cenou pro vítězku je Černá karta Dreftu, která jí zajistí kompletní produkci a realizaci módní přehlídky během zářijového týdne módy a také finanční obnos ve výši 60 000 Kč na vytvoření nové kolekce šatů, která bude exkluzivně představena na Dreft Fashion Weeku 2013.

 

LOKACE MÓDNÍCH PŘEHLÍDEK, prodejní POP UP STORE

Exklusivní módní přehlídky se odehrají v Rezidenci primátora hl. města Prahy a v prostorách Salmovského paláce na Pražském hradě. Módní přehlídky určené pro veřejnost se odehrají ve stanu na Alšově nábřeží od pátku 21. září do neděle 23. září. Kapacita stanu je 350 míst. V rámci spolupráce s VŠUP v Praze jsme pro návštěvníky připravili prodejní POP-UP STORE, který v průběhu konání DFW nabídne zajímavé produkty začínajících i etablovaných návrhářských osobností.  Pop up store bude v ateliéru Socha v prostorách VŠUP v Praze, otevřen bude od pondělí 17. 9. do neděle 23. 9. od 11 do 20 hod.

 

 

Generálním partnerem DFW je značka Dreft.

 

Účinkují


Kateřina Sokolová, Olga Menzelová, Klára Klempířová, Valeria Mazza,

Termíny