Design menu #1

Kurzy, vzdělání, konference
Nechce se Vám ve čtvrtek vařit? Přijďte do GALERIE/CZD a nechte to na nás! Vařečkou s námi zamíchá designér Daniel Gonzalez.
/neformální diskuzní večeře/

Pohostíme Vás a na odchodu budete mít vedle plného břicha i hlavu nadívanou inspirací. Vedle jídla servírujeme design novinky, trendy a libůstky, které se zrovna v designérských ateliérech upekly.

KAPACITA OMEZENA. REZERVACE MÍST NUTNÁ na mailu: denisa.jandova@czechdesign.cz

Kdy: čtvrtek 13.9.2012, 18:30 – 20:30 hod
Kde: GALERIE/CZD, Vojtěšská 3, Praha 1

Vstupné: 150 Kč /večeře zahrnuta v ceně/

Začínáme pro Vás společně s našimi libovými partnery, kteří se v kuchtění opravdu vyznají, pořádat pravidelné diskuzní večeře pod názvem Design Menu, při kterých se vedle hodobóžových pokrmů bude testovat i design v praxi. Každý měsíc pro Vás připravíme s vybraným designérem neformální večeři, kterou doplní vydatný doprovodný program.

První na řadu přichází designér Daniel Gonzalez se svými hrnci Jumbo a panamskými babiččinými recepty. Odolají první zátěžové zkoušce v podobě pálivých papriček tradičního guacha? Proč zrovna hrnce? A jak se takový hrnec vůbec navrhuje? Zeptejte se přímo Daniela.

DANIEL GONZALEZ, velký sympaťák a nadějný mladý designér z Třince, dokončuje v současné době studia v Ateliéru produktového designu na VŠUP. Vaření a testování pokrmů z různých koutů světa patří mezi jeho velké vášně. Nepřekvapí proto, že svou diplomovou práci věnoval kolekci litinových hrnců Jumbo. Ta ve čtvrtek doputuje ve své finální podobě do GALERIE/CZD, kde ovšem nebude vystavena pouze na obdiv, ale poslouží i ke skutečnému vaření. Vybrali jsme pro Vás pikantnosti z panamské kuchyně i z průběhu celého navrhování.

Těšíme se na Vás příští čtvrtek v 18:30 hod ve Vojtěšské!


Událost je určena pro každého, koho zajímá design, zákulisí práce na uměleckých školách a pro všechny fanoušky dobrého jídla!Projekt podporují: IKEA a Zelené trhy.
Termíny