Představení nového dresu hokejového klubu HC Vítkovice Steel

Sport

Velké hokejové odpoledne čeká všechny ostravské hokejové fanoušky v sobotu 8. září 2012. V nákupním a zábavním centru FORUM Nová Karolina klub představí nový dres pro nadcházející extraligovou sezónu. Na programu bude čtyřhodinová show, v níž nebudou chybět soutěže, módní přehlídka a autogramiáda celého vítkovického A-mužstva. Samotný akt představení dresu i jeho podoba budou pro fanoušky překvapením.

Na podobě dresu pracoval mezinárodní tým společnosti Kappa společně s vedením klubu HC VÍTKOVICE STEEL. Ovšem v pečlivém utajení před veřejností a dokonce také hráči. I pro ně bude podoba dresu překvapením.

Hokejová show ve Foru Nová Karolina odstartuje před prodejnou Kappa už v 15 hod. Připraveny budou soutěže s hokejovou tématikou a také speciální odměna pro každé dítě, které přinese obrázek na téma hokej. Program na pódiu se rozběhne v 17 hod. a jeho vrcholem bude představení zbrusu nového dresu.

Po představení dresu přijde na řadu autogramiáda celého kádru HC VÍTKOVICE STEEL, včetně největších hvězd. Na nový dres se fanoušci nemusí jen podívat, ale také si jej odnést domů.

Program akce:
15:00 – 17:00 Hokejová zábava (střelba na branku, stolní hokej, malování na obličej, focení s rytířem Vítkem)
17:00 – 18:00 Pódiový program (módní přehlídky, cheer leaders, vyhodnocení soutěže, představení dresu)
18:00 – 19:00 Autogramiáda hráčů týmu HC VÍTKOVICE STEEL

Termíny