Plzeňské ohýnky 2012 - 7.ročník

Volný čas, Hudba, Pro děti

Pro velký úspěch v roce 2011 (cca 70 000 návštěvníků) bude soutěž ohňostrojů opět zářit nad Plzní, v pátek uvidíte exhibiční ohňostroj a v sobotu tři soutěžní ohňostroje, kterým bude předcházet bohatý kulturní program.


Program bude opět dvoudenní. Produkce začne již v pátek 14. září od 17.00 hodin: zábavný kulturní program, kolotoče, prodej slosovatelných cen (cca 300 cen), přehlídka historických vozidel US army, hry šermířů a další. Ve 21.00hodin startuje exhibiční ohňostroj (vítěz ročníku 2010) místostarosta obvodu Plzeň 3 Radislav Neubauer. Po skončení ohňostroje následuje volná zábava s hudební skupinou Tuláci.


dobrou náladu se také postarají zábavné atrakce - kolotoče, střelnice, různá nafukovací skákadla, houpačky atd. Pro mlsné jazýčky zde bude chutné občerstvení a pro dobrou náladu pivo, víno a pro děti limonády, zmrzlina, cukrová vata a cukrovinky všeho druhu; šermířská skupina bude ukazovat historické hry, které si děti budou moci vyzkoušet. A pro velký úspěch přijedou opět historická vozidla US army 4. obrněná divize Plzeň. Letos bude prvně ledprojekce, která bude umístěná vedle pódia. Bude snímat dění kolem hlavního pódia, přenášet obraz z druhého pódia a promítat loga partnerů. V prostoru vedle pódia bude stan, kde bude možno vidět tvorbu spoluobčanů zeSociálního centra HFJ z Plzně 1 – Bolevce.

Termíny