Charitativní fitness a dětský den

Volný čas, Sport, Pro děti
KDE: Stromovka v ČB u restaurace Oáza V KOLIK: Od 9 - 17 hodin ZA KOLIK: Dobrovolné vstupné pro dětičky s postižením, jednotlivé vstupné na fitness cvičení (opět část půjde na postižené děti) V sobotu 25.8. se chystá v českobudějovické Stromovce u restaurace Oáza velký den. A to nejen pro sportovní nadšence, pro rodiny s dětmi, pro milovníky pohybu v přírodě, ale hlavně s krásným podtextem. Charitativním. Výtěžek z celé akce i z dobrovolných darů půjde pro děti s downovým syndromem z Ovečky o.p.s., která sídlí v Českých Budějovicích.

Akce je v duchu fitness cvičení, cvičení pro maminky s dětmi, ale i pro děti samotné a jejich tatínky. Nebude chybět doprovodný program jako malování na obličej, dětská olympiáda, zumba pro děti, dětský bazárek s cenami za hubičku. Pokud to vyjde, tak se představí i přímo děti z Ovečky jako herečtí protagonisté divadelního představení. Velkým lákadlem pak bude pro rodiče i pro děti půjčování tzv. Klokaních bot - Kangoo Jumps.  Nebude chybět ani fitness cvičení JUMPBOXING BOOTS, které se na Kangoo Jumps odehrává. Z dalších fitness novinek pak nalákejme na Piloxing, Jumpboxing na trampolínkách i botách, X-Gums a Strollering.

„Vím, že je mnohem složitější pro maminky najít si čas na sportování. Jak těžké, je pro maminky najít si čas  pro sebe samotné. Také vím, že maminky vždycky uvítají, když se děti samy zabaví :-) Navíc po narození dcery moc dobře chápu pocity každé maminky vůči svému miminku nebo děťátku. A musí být hrozně náročné všechno zvládat, pokud je vaše dítko postižené. A protože všechny tyhle pocity jsou mi teď zkrátka mnohem bližší, než kdykoli předtím, rozhodla jsem se uspořádat tuhle akci. A cílů je víc – tím prvotním je sehnat peníze pro děti z Ovečky, druhým je dát možnost celým rodinám užít si nejen hezký den s dětmi, ale zároveň si zasportovat, udělat něco pro sebe a třeba i namotivovat maminky a další ženy k pravidelnému cvičení, protože výběr fitness cvičení je teď opravdu veliký. A pro děti jsou připravené samozřejmě hezké ceny.“ (Zuzana Kubáňová, pořadatelka)

Kromě aktivního zapojení se do programu svým vlastním úsilím a potem bude možnost si zakoupit věci z dětského bazárku, které jsou moc krásné a za pár kaček, nechat dítkám pomalovat obličej, vyzkoušet si i další sportovní aktivity jako dětskou olympiádu se skvělými cenami a zumbatomic, vyřádit se na klokaních botách nebo jen dobrovolně přispět finančně do připravené kasičky.

Akce bude celodenní od 9 – 17 hodin. Zvu tímto všechny, aby pomohli udělat z tohoto prvního fitness a dětského dne tradici, která bude dělat radost i v dalších letech. Pomozte nám uspořádat skvělý a úspěšný zážitek! Těšíme se na vás!

Jsme i  na facebooku v události s názvem „Charitativní fitness a dětský den ve Stromovce v ČB“ (http://www.facebook.com/events/164559333680512/ )


Více zde: http://www.zuzanakubanova.cz/fitness-a-detsky-den-pro-ovecku-o-p-s/

Termíny