NEWINTAGE: Jak se tvoří brand

Výstava

NAHLÉDNĚTE DO KUCHYNĚ NOVÉ MÓDNÍ ZNAČKY! /neformální diskuzní večeře/

Nevěděli o sobě zhola nic, přesto se spolu nechali na pět dní zavřít do místnosti, kde vymysleli novou módní značku. Ve čtvrtek 9.8.2012 se tato skupina mladých designérů a kreativců vypraví ze Zlína do Prahy, aby se s Vámi podělili o své zkušenosti.

KAPACITA OMEZENA. REZERVACE MÍST NUTNÁ na mailu: denisa.jandova@czechdesign.cz

Kdy: čtvrtek 9.8.2012, 18:18 – 20:20 hod
Kde: GALERIE/CZD, Vojtěšská 3, Praha 1

Vstupné: 70 Kč /večeře zahrnuta v ceně/

Základy módní značky byly položeny během pětidenního workshopu ve spolupráci s organizací CZECHDESIGN a studentů Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Díky němu se podařilo propojit práci studentů oborů různorodého zaměření a vznikla tak unikátní kolekce výrobků, která je k vidění v GALERII/CZD.

Ve čtvrtek 9.8.2012 studenti představí svou práci, zkušenosti, zážitky, ale i problémy a příkoří, které zakládání nové značky provází. Kromě neformální atmosféry a unikátní možnosti seznámit se s celým procesem zakládání nové značky tu bude pro návštěvníky připraveno i „vintage“ pohoštění.

Událost je určena pro každého, koho zajímá design, móda, zákulisí práce na uměleckých školách, vintage móda a pro všechny fanoušky dobrého jídla!

Termíny