Velké finále Soccerballu v OC Freeport

Sport

Po celý červenec měli všichni příznivci fotbalu jedinečnou možnost vyzkoušet si tzv. Soccerball. Hřiště připomínající něco jako klasické fotbalové hřiště křížené s kulečníkovým stolem bylo určeno pro všechny, profesionální i amatérské fotbalisty nebo i ty, kteří si chtěli vyzkoušet zcela netradiční zábavu. Velké finále všech zúčastněných proběhne již tuto neděli od 14ti do 18ti hodin v outletovém centru Freeport.

Hřiště bylo pro veřejnost otevřeno každý čtvrtek až neděli. Soutěžící, kteří nahráli nejlepší časy postupují do finále. Vyhrát mohou v neděli třeba pyramidu plnou fotbalových míčů, nechybí poháry, medaile ani poukázky na nákup do outletového centra Freeport. Úkolem hráčů, respektive dvojic bylo v co nejkratším čase umístit šestnáct míčů do osmi branek hřiště. O vítězi rozhoduje nejkratší čas. O tom, že úkol nebyl zrovna jednoduchý nám vypověděl přímo jeden ze soutěžících. „Nikdy jsem soccerball ještě nehrál, jen jsem o něm slyšel. Vypravili jsme se do Freeportu s celou partou a i my sami pro sebe jsme si chtěli udělat turnaj. Můj spoluhráč je amatérský fotbalista u nás ve sportovním klubu a i on měl co dělat, aby se mu podařilo míče do otvorů kopnout.“

Pokud jste si ještě soccerball nevyzkoušeli, rozhodně byste si tuto možnost neměli nechat ujít. V neděli bude hřiště otevřeno naposledy.

Více informací najdete na www.freeport.cz

Kontakty

www.freeport.cz

Termíny