Kvalifikace Mistrovství Evropy mužů

Sport

Mužská basketbalová reprezentace má jedinečnou možnost se po šesti letech probojovat na mistrovství Evropy, které v roce 2013 pořádá Slovinsko. V cestě ale stojí tradičně silná Itálie či vicemistři světa z Turecka. Loňského šampionátu se účastnil i další soupeř ve skupině – Portugalsko

Mužská basketbalová reprezentace má jedinečnou možnost se po šesti letech probojovat na mistrovství Evropy, které v roce 2013 pořádá Slovinsko. V cestě ale stojí tradičně silná Itálie či vicemistři světa z Turecka. Loňského šampionátu se účastnil i další soupeř ve skupině – Portugalsko. V českém týmu se snoubí mládí a zkušenost hráčů z nejlepších lig Evropy či NBA. Pomozte vytvořit domácí prostředí v chomutovské basketbalové hale. Na ME 2013 postupují první dva týmy ze skupiny a čtyři nejlepší družstva ze třetích míst v porovnání všech šesti kvalifikačních skupin.

18.8. ČR - Itálie   

27.8. ČR - Turecko    

30.8. ČR - Bělorusko   

5.9.   ČR - Portugalsko

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Termíny