Romský folklór živě v Balbínce

Hudba

Dámy a pánové, 

rádi bychom vás pozvali na náš další koncert.Tentokrát se představíme v podniku, který nemusíme nějak zvlášť představovat – Balbínova poetické hospůdka.

Jsme velmi potěšeni, že vystoupíme právě tam, když jen pomyslíme, kolik úspěšných interpretů zde vystoupilo! A nyní přichází náš čas, kdy předveme i my zdejšímu publiku, co umíme. 
Na pomoc jsme znovu přizvali naší spřátelenou a již osvědčenou kapelu Trio Romano, která momentálně nekompromisně válcuje pražské (nejen) hudební kluby.

Během posledních měsíců jsme pracovali na tom, abychom náš repertoár především přizpůsobili vám. Proto zpíváme mnohem více písní, které jsou notoricky známé po celém světě. Snažíme se na každém koncertě zapojit vás do děje tak, aby každý z vás odcházel domů maximálně spokojený s pocitem, že zažil opravdový kulturní zážitek a především, aby se znovu vracel.

Jinak to nebude ani teď.Už jen proto, že jsme přizvali kapelu, která nás doprovodí. A protože se jedná o romskou kapelu a my, jak je známo, sice zpíváme v romském jazyce, ale romky nejsme, znovu bouráme pomyslné zdi!

Tak neváhejte, přijďte si to užít s námi. Romský foklor živě v oblíbené Balbínově hospůdce! Akce, na které nesmíte chybět!

• 24.07. 2012 
• Balnínova 6 – Praha 2
• http://www.balbinka.cz/
• http://cilagi.cz/
• http://www.facebook.com/pages/Parne-Cilagi-Fan-Club/352952040797

Účinkují

Parne Cilagi&Trio Romano

Kontakty

www.cilagi.cz

Termíny