IV. beskydské rekordy

Sport

Sobota 18.srpna 2012 bude opět patřit rekordům. Již 4. ročník Beskydských rekordů se bude konat s podnázvem Velké finále Frýdku-Místku aneb pojďme dát gól Evropě! Přijďte se i vy zapojit do soutěžního klání, jehož výsledkem bude další zápis v České knize rekordů!

A o které rekordy jsme se již pokoušeli?
Frýdek-Místek na vrcholu světa - v roce 2009 jsme stoupali na pomyslný Mount Everest
Maxi Puzzle Frýdku-Místku - v roce 2010 jsme skládali puzzle složené z 2010 dílků
A v minulém roce jsme společně s vámi zapsali město Frýdek-Místek do České knihy rekordů, kdy se nám podařilo sníst téměř 100 kg skvělé medové Marlenky. A věříme, že i letos se nám to podaří.

Letošní rok patřil fotbalu. Sousední Polsko s Ukrajinou totiž hostili Mistrovství Evropy! A do fotbalového klání se zapojí také Frýdek-Místek. V sobotu 18.8.2012 v 9.00 hodin na náměstí Svobody odstartuje celodenní zápolení primátor statutárního města Frýdku-Místku Mgr. Petr Cvik spolu s vynikajícím bývalým fotbalovým reprezentantem Antonínem Panenkou, který se proslavil svým nepřekonatelným zlatým dloubákem na ME v roce 1976 a kterým rozhodl finálový penaltový rozstřel s Německem. Posléze se všichni účastníci zapojí do štafetové soutěže – kopání pokutových kopů do fotbalové branky.

Celý den bude i opět doprovázen spoustou soutěží, vystoupení a to jak hudebních, tak i těch pohádkových. Z vystupujících již nyní můžeme představit např. mažoretky TALENTO, Stanley´s Dixie Street Band, Jiří Kremser – několikanásobný světový rekordman v driblování, Bublifunk, Downbelow a těšit se můžete na spoustu dalšího. Připraveny budou také dílny pro děti či stánky s rukodělnými výrobky.

V závěru dne nám rekord pomůže dokončit Těžkej Pokondr a večerní zábavu rozproudí ABBA STARS Revival.

Celým dnem bude opět jako minulý rok provázet oblíbený sportovní komentátor Vojtěch Bernatský.

Vstupné zdarma, změna programu vyhrazena.

Kontakty

www.veseleto.cz

Termíny