HURÁ O PRÁZDNINÁCH DO NÁKUPNÍHO CENTRA OAZA KLADNO!

Volný čas, Sport

 

Těšte se na Velkou pouť, závody na in-line bruslích a ohňostroj

 

Tento víkend bude v nákupním centru OAZA Kladno o zábavu postaráno. Od pátku 20. 7. do neděle 22. 7. se bude na parkovišti před OAZOU konat tradiční česká pouť ve spolupráci s nadací Chance for Children. Zároveň se zde v sobotu 21. července uskuteční již 7. ročník závodu na in-line bruslích. Víkendový program bude zakončen zářivým ohňostrojem.                                 

Pouť, která bude před nákupním centrem OAZA Kladno od pátku 20. do neděle 22. července vznikla ve spolupráci s nadací Chance for Children. Během odpoledne tu bude k vidění program nazvaný „Dr. Klaun“. „Tento program vznikl již v roce 1999 a je první originální klaunskou iniciativou v České republice. Program je doporučován předními odborníky v oboru dětské psychologie, protože, jak známo, smích uzdravuje. Nemocným dětem klauni na chvíli dovolují zapomenout na nepřízeň osudu. Tým Doktora Klauna se skládá z dobrovolníků, kteří chtějí ulehčit dětem jejich boj s nemocemi,“ uvedla Andrea Sýkorová, marketingová manažerka nákupního centra OAZA Kladno.

Sobotní závod In-line Kladno 2012 je určen pro všechny milovníky in-line bruslí a to jak pro děti a dospělé, tak pro pokročilé jezdce i úplné začátečníky.  Série závodů probíhá již od června, ten sobotní bude doprovázen zajímavým programem a soutěžemi pro nejmenší účastníky závodu. Na všechny čekají hodnotné ceny, diplomy, medaile, občerstvení, hudba, škola bruslení a spousta dalších aktivit spojených s tímto oblíbeným sportem. 

Poznámka pro editory

Chance 4 Children (C4C) je humanitární nevládní organizací, aktivní od roku 1997 v České republice a na Slovensku. Toto neziskové občanské sdružení zaměřuje svoji pozornost na pomoc především, ale nikoli pouze, dětem žijícím v ústavní péči a dalších dětských zařízeních.  Sdružení vyvíjí programy, které nabízejí pomocnou ruku společensky hendikepovaným dětem, zlepšují jejich životní podmínky a poskytují jim doplňující vzdělávací a odborné příležitosti, sloužící jako odrazový můstek k úspěšnému dospělému životu.

Regionální nákupní centrum OAZA Kladno bylo slavnostně otevřeno v listopadu roku 2008. Nachází se v největší části města Kladna, v Kročehlavech. Na ploše 16 661 m2 nabízí přes 40 obchodů se zbožím domácích a zahraničních značek, kavárnu, provozovny rychlého občerstvení a služby. Začátkem roku 2012 byl v NC OAZA Kladno otevřen bowling s restaurací, kavárnou a dětským koutkem. Součástí obchodního centra je parkoviště s kapacitou až 640 parkovacích míst. Vlastníkem projektu je společnost CPDP Shopping Mall Kladno, a.s., člen skupiny CPDP, která v České republice působí od roku 2004. Celkem je v jejím portfoliu aktuálně 10 projektů, a to včetně projektů slovenských. Mezi projekty v České republice patří např. Myšák Gallery, Polygon House a budova T-Mobile Roztyly. Správu NC OAZA Kladno zajišťuje společnost GRABTOR, s. r. o. .

Termíny