Becherovka Bar & Boutique poprvé v Telči

Volný čas, Hudba, Turistika

Návštěvníci Horáckého jarmarku v Telči budou mít letos příležitost navštívit speciální bar Becherovka Bar & Boutique, který u příležitosti 45. výroční legendárního koktejlu Beton putuje po vybraných městech České republiky. Hostům nabídne ochutnávku klenotů z věhlasné karlovarské likérky a možnost doplnit si svůj domácí bar o nápoje a doplňky, které jednoznačně zaručí úspěch při domácí přípravě koktejlů či servírování Becherovky.

Becherovka Bar & Boutique můžete navštívit 14. 7. 2012 u příležitosti Horáckého jarmarku v Telči a v příjemném prostředí si budete moci vychutnat ledově vychlazenou Becherovku Original či nejznámější český koktejl Beton, který je pro svou jednoduchost a chuťovou vyváženost oblíbeným nápojem milovníků Becherovky již více jak 45 let. Becherovka Bar & Boutique bude vedle Becherovky Original nabízet také další produkty karlovarské likérky – Becherovku Lemond a také oblíbený likér Cordial či aperitiv KV14.

Radost si můžete udělat jak samotnou návštěvou Becherovka Bar & Boutique, tak i například výběrem tradičních likérových skleniček, nové formy na led či vonným sáčkem, který vám možná napoví, z jakých bylin se skládá tajná receptura Becherovky Original.

Termíny