Zdarma vlakem do Kutné Hory na výstavu o Jagelloncích!

Výstava, Volný čas, Turistika

Středočeský kraj ve spolupráci s Českými drahami a Galerií Středočeského kraje Vás zve na bezplatnou cestu vlakem do Kutné Hory na výstavu o Jagelloncích:

 

Vystřihněte si kupon uveřejněný v příloze, uchovejte jej a 19.července 2012, v 9.01 hod, máte možnost z Hlavního nádraží z Prahy, popřípadě z dalších zastávek (Úvaly: 9.19 hod., Český Brod: 9.28 hod, Pečky: 9.38 hod, Kolín) vyjet vlakem na výlet zdarma do Kutné Hory. Na tamním nádraží na Vás bude čekat autobus, který Vás dopraví zdarma do Galerie Středočeského kraje na výstavu Europa Jagellonica. Navíc s vystřiženým kuponem máte nárok na 25% slevu na rodinné vstupné na tuto výstavu (původní cena: 400.- korun, cena po slevě. 300.- korun). 

 


Autobus Vás také odveze z prostor GASKu zpátky na nádraží, odkud Vás vlak v 17.20 hod zdarma opět odveze do Prahy na Hlavní nádraží, popřípadě do zastávek: Kolín, Pečky, Český Brod, Úvaly.Celoprázdninová akce Českých drah a Středočeského kraje pro návštěvu Kutné Hory:

 

Pokud byste termín 19.června propásli, máme pro Vás další zajímavou nabídku:od 1.července až do 30.září 2012 máte možnost z jakéhokoliv místa republiky, nejen z našeho kraje, vyjet s 25% slevou do Kutné Hory a navštívit výstavu o Jagellovcích s 10% slevou. Podmínky akce Středočeského kraje ve spojení s Českými drahami jsou následující: 
1) zakoupení  obousměrné (nikoliv jednosměrné) vlakové zpáteční jízdenky z Vaší výchozí vlakové stanice kdekoli v ČR do Kutné Hory a zpět;

2) při návštěvě výstavy Jagellovci si nechat orazítkovat zpáteční vlakovou jízdenku, kterou tak při cestě zpět průvodčcí uzná (jinak bude třeba 25% slevu doplatit!).

3) Další 10% slevu na vstupné kdykoli od 1. 7. do 30.9. 2012 poskytne galerie GASK na výstavu Europa Jagellonica za podmínky předložení obousměrné (nikoliv jednosměrné) vlakové zpáteční jízdenky.

 

Upozornění: Nezapomeňte si v případě odjezdu vlakem 19.7.2012 nechat potvrdit razítkem v pokladně GASK slevový kupon. V případě využití 25% slevy na obousměrnou zpáteční jízdenku v termínu 1.7.-30.9.2012, požadujte opět razítko na tuto jízdu v pokladně GASK.

Při jakýchkoli nejasnostech pište na email: info@gask.cz

 

Kdy? Ve čtvrtek 19. července 2012

Jaká je podmínka cestování zdarma? Kupon ze Středočeského magazínu 
Dostanu něco navíc? 25% slevu na rodinné vstupné do Galerie Středočeského kraje na výstavu Europa Jagellonica (vstupenka po slevě 300 Kč)


Více informací naleznete zde: www.kr-stredocesky.cz | www.gask.cz

 

Další dokumenty k akci

  
Termíny