Osvěžující prezentace

Kurzy, vzdělání, konference

Letní intenzivní kurz prezentačních dovedností pro začátečníky a mírně pokročilé.

Nebaví vás v létě jen tak nicotně ležet na koupališti? Budete radši rozvíjet své schopnosti, ale nechcete sedět v rozpálené učebně? Zapojte se do našeho týdenního odpoledního kurzu prezentačních dovedností v netradičních exteriérech a spojte příjemné s užitečným.

Kurz vám pomůže zlepšit vaše prezentace tak, aby měly šťávu a bavily nejen vás, ale i posluchače. Naučíme vás novým přístupům a způsobům prezentování a také vám pomůžeme kreativně myslet při jejich vytváření.

Čím se budeme zabývat?
  • hledáním osobitého řečnického projevu
  • různými typy a délkami prezentací
  • strukturováním projevu, pointou
  • motivací posluchačů a kontaktem s nimi
  • prací s gestem, postojem těla, nonverbální komunikací
  • vizualizací a různými přístupy k vizualizačním pomůckám
  • a dalším podle přání účastníků
Proč jsme jiní?

Naše letní kurzy jsou jiné hlavně svým formátem – během pěti večerů na vás čeká zkušený lektor, který vás povede směrem k objevování vlastního potenciálu a představí vám metody a techniky pro zlepšení prezentačních dovedností, které si budete moct hned vyzkoušet. Vždyť obsah není ta nejdůležitější oblast prezentace!

Lákadlem letního kurzu jsou zajímavé exteriéry, do kterých vás kurz zavede – park, ulice města, zahrádka příjemné kavárny. Součástí kurzu totiž nebude jen tzv. nácvik nanečisto, ale také možnost vyzkoušet své prezentační dovednosti před pozvaným publikem.

Pro koho je kurz určen?

Kurz je stavěný pro lidi, kteří ve své praxi (pracovní či studijní) prezentují či je prezentace brzy čeká. Je jedno, v jaké oblasti se pohybujete, jestli uvádíte před pracovními kolegy nové produkty, prezentujete seminární práce nebo čas od času musíte promluvit na veřejnosti. Důležité je, abyste měli možnost zkušenosti z kurzu aplikovat v praxi. Přece neabsolvujete autoškolu, abys pak na auto dva roky nesáhli?

Co se naučíte?

Získáte zajímavé tipy a podněty pro tvorbu svých prezentací a nové přístupy si také vyzkoušíte a prověříte v akci. Začnete přemýšlet kreativně o možnostech sdělování myšlenky. V kurzu se nebudeme zaměřovat na rétoriku (technika řeči a dechu), ale čistě na prezentační techniky a triky.


Termíny