Ezoterické léto – Akce pro lidi, kteří milují život! 2012

Kurzy, vzdělání, konference

A jak to bude probíhat?

 

Festival bude hostem v krásné Kubasově chalupě a na loukách v okolí Sudislavi nad Orlicí od pátku do neděle. Přednášky, cvičení i semináře budou venku, ale pokud nám počasí nebude přát, v chalupě je veliký přednáškový sál. Ubytování  - buď ve spacáku v chalupě, nebo ve vlastních stanech. Strava - zajistíme v pátek a sobotu večeři, dva teplé obědy a dvě snídaně, ale možná bude i svačinka… Podrobné informace o místě, organizaci a seznam přednášek obdržíte, až po přihlášení. Zbývá jenom cena a ta je 2000 Kč. Pokud Vám přednášky nebudou stačit a potřebovali byste ještě osobní konzultace jako je výklad karet, terapii EFT, reintegrační připojení atp. počítejte prosím navíc s částkou 100 Kč za sezení, ale záleží na Vaší šikovnosti, třeba se Vám podaří přednášející usmlouvat :)

Je však nutná platba předem – č.ú.: 51-1860020217/0100, ať víme, kolik nás bude a kolik toho má paní kuchařka uvařit …

Informace a přihlášky: Tel.: 774 696 059, mail:  zlatystred@gmail.com

 

Přijeďte, Vaše duše se zaraduje!

 

Za společenství Zlatý střed

Pavel a Markéta Švarcovi

Účinkují

Celý víkend a to už od pátku odpoledne budou probíhat zajímavé přednášky, semináře a energetická cvičení. Zároveň se budete moci podívat na vaši budoucnost, absolvovat napojení na reintegrační energii, odblokovat se při terapii, konstelaci nebo EFT, vyzkoušet automatickou kresbu, seznámit se s jiným pohledem na lidskou sexualitu, rozhýbat tělo nebo zažít šamanské cestování či večerní magický rituál… A to vše na jednom místě!!!

Kdo nás bude provázet? Renata Marie (tarot), Ondřej Habr (astrologie), Jan Pešička (konstelace), Pavel a Markéta Švarcovi (šamanismus), Marie Gita Gabrielli (numerologie), Adriana Kučková (tantra), Jan Zeman (léčitelství) a řada dalších…

Kontakty

www.pristav69.cz

Termíny