KONEC ŠKOLNÍHO ROKU OSLAVÍ GALERIE HARFA ZÁBAVNÝM ODPOLEDNEM PRO CELOU RODINU

Volný čas, Pro děti

Závěr školního roku se blíží a všechny děti si rozhodně zaslouží poděkování za jejich celoroční práci na co nejlepším vysvědčení. Při této příležitosti připravila Galerie Harfa na tento pátek 29. června od 14 hodin pestrý program plný her s výmluvným názvem Hurá na prázdniny, který pobaví jak děti, tak jejich rodiče.

Páteční odpoledne v Galerii Harfa bude plné zábavy. Užijí si ho děti, které milují nepřemožitelné vládce přírody Gormity a také roztomilé Filly koníky, kteří budou hlavními aktéry řady veselých her. Pro fanoušky Gormitů je navíc připraveno čtení z knihy Gormiti a zájemci mohou na místě získat unikátní gormití razítko přímo do své vlastní knihy.

Dalšími lákadly jsou kreativní dílničky, malování na obličej, zábavné focení a také stálice dětské zábavy - skákací hrad. Děti i dospělí si mohou také protáhnout tělo na in-line bruslích, které budou na místě k zapůjčení díky značce Tempish. Bruslit mohou přímo na střeše obchodního centra. 

„V průběhu programu může na malé oslavence přijít hlad, což vyřeší speciální dětské menu s překvapením v nově otevřené restauraci Culinary Aroma ve 3. patře,“ dodává Jan Borůvka, provozní ředitel Galerie Harfa.

www.galerieharfa.cz

 

Termíny