EXTRÉMNÍ SPORTY A MOBILNÍ MINIRAMPA V AFI PALÁCI

Sport

V pátek 29. června vyroste v AFI Paláci Monster mobilní minirampa, na které se budou prohánět profi jezdci extrémních sportů, jako je Freestyle BMX, Skateboarding, In-line a Freestyle Scootering v čele s trojnásobným mistrem světa ve Freestyle BMX Janem Valentou. Páteční akci s názvem Xtreme show pořádá AFI Palác a Subform nejen pro ty, kteří budou oslavovat konec školního roku. Xtreme show začne v 10:00 hodin a potrvá až do večera.

Xtreme show se bude odehrávat uvnitř AFI Paláce celý den. Na návštěvníky čeká program složený z exhibicí extrémních sportů a workshopů a dále ze soutěží, tanečních vystoupení a workshopů skupiny T-bass. Během dne bude také k dispozici půjčovna sportovních pomůcek a odvážlivci si budou moci tyto sporty vyzkoušet na vlastní kůži. Před hlavním vchodem proběhne exhibice a workshop soft rugby s pardubickým mužstvem Rugby Jets.

„Jde o první akci tohoto typu, kterou AFI Palác pořádá. Tato forma extrémních sportů je mezi mladými lidmi velice oblíbená, navíc si zde mohou i zajezdit, vyzkoušet triky pod vedením profesionálů a to na originální rampě a v nevšedním prostředí.  Jde o divácky velmi efektní sporty, takže půjde o skvělou podívanou pro všechny věkové kategorie.  Je to od nás dárek k pátečnímu vysvědčení,“ dodala Zuzana Kubíčková, marketingová manažerka AFI Paláce.

www.palacpardubice.cz

 

Termíny