Francouzský trh na Kampě - Le Marché du 14 Juillet

Volný čas

Od 12. do 15. července 2012 se na náměstí Na Kampě pod Karlovým mostem uskuteční již tradiční Francouzský trh Le marché du 14 Juillet.

Při příležitosti francouzského národního svátku se během 4 dnů každý den od 10,00 do 20,00/22,00 hod. představí 23 různých stánků s širokou nabídkou tradičních francouzských výrobků. Všechny stánky budou nabízet ochutnávky a samozřejmě si za rozumné ceny můžete výrobky také zakoupit.

Atmosféru klasického francouzského trhu podpoří speciální dekorace. Trh bude také zpříjemňovat živá hudba každý den od 14,00 hod. a na oslavu francouzského národního svátku, tj. 13. a14. července, budou připraveny večerní koncerty až do 22,00 hod. Každý návštěvník se bude moci osvěžit a posedět v typickém francouzském bufetu „La buvette“, který bude nabízet celou řadu specialit.

Vůbec poprvé budete mít možnost ochutnat originální francouzské šneky připravované dle tradiční receptury. Těšit se můžete na výrobky z různých regionů Francie jako např. na klobásky z Auvergne, paštiky z Limousin, vína z Bordeaux, Languedoc nebo Bourgogne, palačinky a ústřice z Bretagne, levanduli z Provence, Armagnac z Gascogne, sýry ze všech koutů a další. Velkým lákadlem budou také hned dva Champagne bary. Pro milovníky sladkého jsme pak připravili také stánek s lahůdkami z originální francouzské pâtisseries.

Přijďte se podívat a ochutnat!

Těšíme se na Vás!

Termíny