ROCK CO ROK OPEN AIR FESTIVAL 2012

Volný čas, Hudba, Pro děti, Kurzy, vzdělání, konference

Již šestý ročník kulturně – vzdělávacího festivalu uspořádá občanské sdružení ROCK CO ROK na břehu řeky Ohře v Libochovicích. V krásném prostředí nejvýchodnější části zámeckého parku se uskuteční o prvním červencovém víkendu tato kulturní aktivita pro všechny návštěvníky bez rozdílu věku.

Festival po výborných zkušenostech z předchozích ročníků opět nabídne kulturní a společenské vyžití a smysluplné trávení volného času především dětem a neorganizované mládeži. Pořadatelé chtějí prohloubit jejich zájem o kulturu, historii a současnost regionu Českého středohoří a dolního Poohří, který si dlouhá léta nesl cejch průmyslem zdevastované krajiny. Dalším z cílů projektu je rozvíjení tvořivosti a aktivní kulturní tvorby a nabídnutí možnosti prezentace muzikantům z Ústeckého kraje, kterými letos budou kapely Kombajn (punkrock - Roudnice n.L.), Uraggan Andrew & Reggae Orthodox (reggae - Ústí n.L.), Anime Torment (deathmetal - Litoměřice), Faces Are Fiction (rock - Most) a Tom 77 (punkfolk - Dubany) + Peťan Kotvička (folkpunk - Roudnice n.L.).

Letošní ročník festivalu pod širým nebem přivede do Libochovic také příznivce punkrockové kapely Moomraj, milovníky hardrocku potěší EL´brkas a fanoušky elektronického rocku pak Lety mimo.

Headlinery celého projektu budou punkrockové Totální nasazení a především nenapodobitelná worldrocková kapela Wohnout a rockpopová partička Mandrage.

Chybět nebude samozřejmě páteční taneční zábava s oblíbenou skupinou Komplett, veliké stanové městečko nebo možnost koupání v Ohři. Historie chtiví návštěvníci se dozví o významných postavách Cyrila a Metoděje a Jana Husa nebo mohou navštívit nedaleký zámek či zříceninu hradu Hazmburka.

Kromě toho potěší všichni také svoje chuťové buňky, neboť bude připraveno několik druhů pochutin, jako např. klobásy, párky, langoše, vegetariánská strava a další. K pití bude samozřejmě pivo, alko i nealko.

A to všechno jen za „kilo“. Tolik totiž stojí vstupenka na celý ROCK CO ROK OPEN AIR FESTIVAL 2012, který se koná 6.-7.července v Libochovicích.

Účinkují

Mandrage, Wohnout, Totální nasazení, Lety mimo, Kombajn, Uraggan Andrew, Anime torment, Faces are fiction, Tom 77, Peťan kotvička, Moomraj, El brkas, Komplett

 

Kontakty

www.rockcorok.cz

Termíny