H-centrum

Staré Hradiště
H-centrum

Naším cílem bylo vybudovat pro Vás příjemné místo, kde si můžete nejen aktivně zasportovat, ale i příjemně relaxovat a odpočinout si. H-centrum je tu pro Vaši dobrou náladu. Jsme sportovním centrem nabízející vysokou kvalitu služeb, osobní přístup ke členům, špičkové sportovní vybavení a přátelskou atmosféru. Snažíme se Vás inspirovat ke zvyšování sportovní výkonnosti a k získání kondice, ale především ke zvýšení kvality životní úrovně, snímání stresových zátěží, k nalézání tělesné a duševní,harmonie.

Pozn. BFC: V tomto cenru si mohou maminky užít svůj čas na cvičení či relax ve wellnes zoně a o děti jim bude postaráno v dětském koutku s hlídáním.

Doporučujeme toto místo na skvělé narozeninové oslavy s přidanou hodnotou - bowlingem, lezením na stěně, cvičením, tenisem ... vše za přítomnosti zkušených lektorů. 

V místě H-centra je pohodlné parkování, s dostatkem parkovacích míst. Zaměstnanci jsou velice příjemní a ochotní pomoci. Mimo oslav a hlídání dětí při vlastním cvičení, zde probíhají i cvičení rodičů s dětmi v různých věkových kategoriích, skupinové i soukromé cvičení dle individuálních nároků. 

Petra


Bohužel nevíme o žádných akcích. Vy ano? Tak ji přidejte!

Adresa: 197, 53352 Staré Hradiště