Městská knihovna Tišnov

Volnočas, Tišnov
O knihovně „Ideální“ knihovna se stará o lidi. Je provázaná s životem v dané obci tak, že se pro něj stává nepostradatelnou. „Ideální“ knihovna je taková knihovna, které si lidé ani pořádně nevšimnou, protože je pořád na svém místě a vždycky má to, co potřebují.

(Z knihy „Dewey - Kocour z knihovny, který okouzlil celý svět“ od Vicki Myron)

Knihovna Vám nabízí nejen rozmanité služby, ale také příjemné prostředí pro Váš volný čas:

  • Navštivte akce, které pro Vás připravujeme.
  • Vychutnejte si klid v naší čítárně.
  • Přijďte si jen tak posedět a odpočinout, nebo přemýšlet a tvořit.
  • Naplánujte si setkání s přáteli a známými.

 

Z našeho fondu si určitě vyberete. Najdete zde vše od časopisů, domácí i zahraniční beletrie přes dětskou literaturu, sci-fi a fantasy, hobby publikace, turistické průvodce až po slovníky a populárně naučnou a odbornou literaturu.

Samozřejmě se můžete připojit k Internetu.

Podrobněji v sekci Služby.

S výběrem knih i jakýmkoli jiným dotazem Vám rádi pomůžeme.

 

Jsme knihovna s dlouholetou tradicí. Jsme centrem setkávání různých věkových i sociálních skupin. Naše knihovna se zaměřuje na práci se seniory. Stárnutí populace zaznamenává vysoký nárůst. I z toho důvodu se aktivně podílíme na zapojení seniorů do běžného života. Pořádáme spoustu proseniorských akcí jako jsou Trénování paměti, Univerzity 3. věku apod.  Mimoto pořádáme spoustu cestopisných a jiných besed pro širokou veřejnost.

Snažíme se uživatelům nabídnout co nejvíce služeb, abychom pro ně vytvořili co nejpříjemnější prostředí pro trávení volného času. Neustále se vzděláváme, abychom mohly být stále lepší v tom, co děláme.

Velice rády Vás přivítáme v naší knihovně a věříme, že se k nám bude rádi vracet.

 


Bohužel nevíme o žádných akcích. Vy ano? Tak ji přidejte!

Adresa: Brněnská 475, 66601 Tišnov