Chata Erlina

Staré Město

Ubytování v horách pro větší skupiny - školy, školky, tábory ... ale i méně náročné rodiny.

Chata nabízí pokoje o čtyrech až osmi lůžkách, nachází se přímo vedle sjezdovky. Nedaleko se nachází výběh s koňmi a ohrady s morčátky.

Okolní příroda vybízí k výletům.

Lesy a louky v okolí chaty jsou protkány desítkami kilometrů turistických stezek a cyklistických cest pro pěší turisty či vyznavače mtb nebo nordic walkingu. Celý region Staroměstska je navíc bohatý na různé historické a kulturní zajímavosti, takže tento pobyt nemusí být nutně spojen pouze s procházkami v přírodě. A je-li opravdu hodně teplo, pak se můžete osvěžit v nedalekém rybníku, který má nezapomenutelné jméno Úžas. 

A v zimě?

Chata je v podstatě součástí útulného zimního střediska Kraličák v Hynčicích pod Sušinou a Stříbrnicích. To nabízí deset sjezdovek, jejichž celková délka přesahuje sedm kilometrů lyžařských tras pro všechny věkové a výkonnostní kategorie lyžařů. Areál je vybaven moderním zasněžovacím systémem. Nechybí bezdotykový odbavovací systém ani jednotná permanentka pro všechny vleky. Najdete zde vše, co je potřeba pro pohodlný a rozmanitý zimní pobyt na horách: půjčovnu lyžařského vybavení, profesionální servis, pohodovou lyžařskou školu, dětský park, snowtubing, pravidelně udržované běžecké tratě, občerstvení v aprés ski barech, relaxační koutky přímo na sněhu i doprovodné kulturní a sportovní akce.


Bohužel nevíme o žádných akcích. Vy ano? Tak ji přidejte!

Adresa: Staré Město