Kulturní dům Kyje

Koncertní sál, Divadlo, Volnočas, Klub / Diskotéka, Praha

Nejsme obyčejný kulturák, kam by se dalo zajít jen na ples. Jsme místem, které vylepšuje kulturní a společenský život na Praze 14. Kulturní dům Kyje je volnočasovým centrem, kam můžete zajít na koncert nebo divadelní představení, užít si lekce tanečních pro dospělé, nebo se zapsat na jazykový kurz. A plesy máme v programu samozřejmě taky!

 

Jsme tu pro rodiny s dětmi

Pokud se k nám vydáte se svými ratolestmi, můžete je nechat si hrát s ostatními dětmi v herně, zatímco vy budete třeba cvičit. O nedělích hrajeme pro děti pohádky, o sobotách zase pořádáme bazárky, kde je možné vyměnit nebo prodat výbavičku a hračky. V pracovní dny pak pro děti pořádáme různé tvořivé dílny. Svoje potomky u nás také můžete zapsat do různých kroužků nebo do tanečních.

 

V kulturním domě sídlí také organizace Neposeda, která se specializuje na pomoc a podporu dospívajícím v těžkých životních situacích, kdy si nevědí rady. V Neposedovi se nebojí ani problémů výchovného, rodinného nebo osobního rázu u školáků.Bohužel nevíme o žádných akcích. Vy ano? Tak ji přidejte!
Kontakty:

www.kdkyje.cz

724099889

info@kdkyje.cz


Adresa: Šimanovská 47, 19800 Praha