SEDMÉ NEBE

Chodov

S velikou radostí Vám představuji tento e-shop, který má i vlastní kamenný obchod s hračkami, potřebami pro maminky a miminka, oblečením na děti, vlastní pordukty z vlastní handmade dílny a také secondhand z anglie. Zde si vlastně KAŽDÝ příjde na své.

Kamenný obchod je rozčleněn na děské potřeby (lahvičky, dudlíky, autosedačky, kočárky...), dětské oblečení a zvlášť bazárek. 

Přímo před obchodem je veliké parkoviště, takže přístup je ideální, samotný vstup do obchodu je bezbarierový. I když je obchod doslova plný zboží, v pohodě projedete s kočárkem.

Děti se zde mohou zabavit v dětském koutku a vy můžete v klidu vybírat vše co potřebujete, milý a ochotný personál Vám s radostí poradí a pomůže s výběrem dle vlastního přání.

E-shop je v základu členěn na potřeby pro děti, maminky, bazárek a handmade, poté si již můžete určit detailnější zaměření Vašeho výběru.

Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit rychlost dodání 3-5dní. Produkty z fotek v e-shopu jsou totožné s reálnou verzí - vzhled, barvy, tvary...

Produkty nabízené jako HANDMADE - jsou kvalitně šité z kvalitních materiálů, velice příjemných a krásně barevných. 

Neváhejte a udělejte radost sobě, svým dětem či známým


Bohužel nevíme o žádných akcích. Vy ano? Tak ji přidejte!

Adresa: Rooseveltova 1014, 35735 Chodov