Aquapalace Hotel Prague ****

Čestlice

Čtyřhvězdičkový Aquapalace Hotel Prague nabízí relaxaci, odpočinek i zábavu pro celou rodinu. Je součástí areálu AQUAPALACE PRAHA, který je největším středoevropským aquaparkem. Pro návštěvníky je snadno dostupný z dálnice D1 a díky své poloze a snadnému spojení na městskou hromadnou dopravu(spojení na stanici metra Opatov a zpět zajišťuje pravidelná bezplatná linka Aquabusu) umožňuje hostům jak návštěvy pozoruhodností Prahy, tak i výlety do zeleně v okolí Průhonic (Dendrologická zahrada přímo naproti hotelu či Průhonický zámek a park zapsaný v UNESCO) a v neposlední řadě také relax v rozsáhlém SPA a Wellness centru či v naprosto unikátním Saunovém světě se 14 druhy různých saun a prohříváren. Můžete tak lehce skloubit zábavu pro děti, koupání pro celou rodinu, relaxaci a welness pro dospělé s kulturou či návštěvu pražských památek.
Rodinám s dětmi nabízí ubytování v rodinných pokojích s palandami, výbornou kuchyni, přímý přístup do aquaparku a široký výběr rodinných a wellness balíčků (například balíček se vstupem do Dinoparku, ZOO, Království železnic apod.). Dítě do 12,99 let na přistýlce ve dvoulůžkovém pokoji je zdarma.
Pro děti máme připraveno: dětský koutek v hotelu i dětský koutek s hlídáním v aquaparku, dětský gift shop, PS3 v prostorách recepce, DVD přehrávač na pokoji s možnosti zapůjčení pohádek, společenské hry, stolní fotbal a hry pro starší děti v lobby hotelu, jídelní židličky, dětské postýlky, dětské povlečení na postýlkách, stoličku po umývadlo, dáreček pro děti na přivítanou, přebalovací pult, vaničku na koupání, nočník, dětský jídelní lístek s výběrěm dětských jídel, doporučení programu a zajištění vstupenek, organizování dětských narozenínových oslav. 


Hotel se nachází také v blízkosti Průhonického zámku a parku, který je součástí pražské památkové rezervace, pod ochranou UNESCO.

 


Bohužel nevíme o žádných akcích. Vy ano? Tak ji přidejte!

Adresa: Pražská 137, 25101 Čestlice