Sportoviště města Sušice

Sušice

Co vše u nás můžete s rodinou podniknout, pokud jste na výletě?

* navštivte aquapark s atrakcemi: divoká řeka i vodní houpačka v zábavním bazénku, 2 vířivky, brouzdaliště se skluzavkou a vodním ježkem, chrlič vody, TOBOGÁN s led světly

* zkuste plavat proti proudu! - každou sobotu večer (unikátní systém trysek simulující divokou řeku)

* letní koupaliště s animačními programy

* občerstvěte se v našem bistru či letním kiosku

* sklouzněte se na ledu či in-linech v našem krytém stadionu - pro rodiny s malými dětmi vyhrazené zvláštní bruslení s hrazdičkami :)

* pojďte zkusit lezení s instruktorem

* zúčastněte se našich akcí pro děti a rodiny

* pronajměte si víceúčelový stadion a dejte si přátelský turnaj v míčových hrách (basket,  házená, floorbal, kopaná..)

 

Co nabízíme pro děti dlouhodobě?

* plavecké kurzy

* sportovní kroužky

* příměstské tábory

* saunování pro předškoláky

* bruslení s hrazdičkami

* trénink kajakářů

 

PODROBNĚ:

 

Areál, který byl otevřen v červnu 2014, nabízí rodinám možnost příjemně stráveného času v Aquaparku s vybavením i pro nejmenší návštěvníky (brouzdaliště se skluzavkou, zábavní bazén, tobogán s led světly, 2 vířivky, 25m bazén). Zdarma půjčujeme plavecké pomůcky i třeba jen k vyzkoušení. Součástí bazénové haly je i venkovní opalovací terasa, v zimě pak parní sauna, suchá sauna, netradiční venkovní ochlazovna s výhledem na potok a odpolední saunové ceremoniály a saunové procedury.

 

Naše plavecká škola učí plavat již miminka (od 6 měsíců). Plavecké kurzy pro děti (3 - 18 let) jsou u nás běžnou součástí provozu :) Tradičně pořádáme plavecké závody pro dětské kategorie, v průběhu roku pořádáme několik sportovních akcí pro děti! Dětské příměstské tábory uskutečňujeme 4x do roka a vždy jsou téměř ihned obsazené.

 

V letních měsících provozujeme také letní koupaliště, které jsme neopoměli vybavit atrakcemi pro naše nejmenší (velké brouzdaliště, vodní ježek, skluzavka, dětské hřiště v areálu letního bazénu, přístřešek s posezením, slunečníky). V průběhu dne pořádáme animační programy pro děti a aquafitness pro dospělé.

 

Oblíbenou částí areálu je zimní stadion, kde trénují nejen mladí hokejisté, ale i krasobruslařky a pravidelně otevíráme bruslení pro rodiny s malými dětmi (vyhrazené hodiny mimo klasické bruslení pro dospělé!). Zde pořádáme každoročně dětský karneval na ledu, který je již nedílnou součástí ukončení sezóny ledové plochy.

 

Tvé sportoviště, tvá zábava a relax!

 

Na všechny se moc těšíme!

  

Bohužel nevíme o žádných akcích. Vy ano? Tak ji přidejte!

Adresa: Volšovská 444, 34201 Sušice