Svíčkárna, mydlárna a kosmetika RODAS-Plzeň

Plzeň

Do těchto dílen se můžete jen tak přijít podívat. Určitě Vás nadchne zdobení svíček, odlévání voskových pastelek, nasýpání koupelových solí či vykrajování glycerinových mýdel.

Svíčky si namočíte do barevných politur, které slouží k tomu, aby svíčka dobře hořela, a zároveň na ní tvoří parádu. Na závěr si svíčku dozdobíte Starwaxem, což je speciální hmota na zdobení svíček s 3D efektem.

Ve výrobní dílně je k dispozici kromě zdobení svíček také výroba voskových pastelek. Ty jsou vyrobeny ze včelího vosku, potravinářských barev a olivového oleje, tudíž jsou netoxické a vhodné i pro malé děti. Dále si můžete vyzkoušet nasýpání koupelových solí dovezených z Itálie či vykrajování glycerinových mýdel s přírodními esenciálními oleji. Sezónně se můžete těšit také na výrobu voskových ozdob s Velikonočním či Vánočním motivem.

Nutností pro každou svíčku je stojánek. Stojánky na svíčky si můžete ve Svíčkárně nabarvit dle své fantazie.

Součástí areálu je také podniková prodejna, kde si nakoupíte za podnikové ceny svíčky, parfémy, kosmetiku, ekologické prášky na praní a mnoho dalšího.

V průběhu návštěvy či na závěr můžete posedět u kávy nebo limonády a dozvědět se zajímavosti o výrobě svíček. Součástí areálu je také minifarma.

Otevírací doba výrobní dílny a podnikové prodejny pro veřejnost:

čtvrtek a pátek 14:00 – 18:00 hodin
sobota a neděle 10:00 – 18:00 hodin

Pro školy,školky a jiné skupiny denně na základě telefonické domluvy.
Výrobní dílny jsou v krytých a teplých prostorách.

Vstupné je zdarma. Zákazník si platí pouze to, co si bude chtít vyrobit ve výrobní dílně nebo koupit v podnikové prodejně. Ceny ve výrobní dílně se pohybují cca od 15 do 100 Kč.


Bohužel nevíme o žádných akcích. Vy ano? Tak ji přidejte!

Adresa: Klatovská 192, 32100 Plzeň