Infocentrum Hluboká nad Vltavou

Volnočas, Hluboká nad Vltavou

Činnost Informačního střediska je zaměřena na poskytování informací příchozím návštěvníkům a občanům města Hluboká nad Vltavou a okolí.

Informační a incomingový servis kompletně pokrývá veškeré aktivity dotýkající se návštěvníků našeho regionu a umožňuje využití všech možností, které Hluboká a okolí poskytuje. Nabídky ubytování, stravování, návštěvy kulturních akcí, historických zajímavostí a aktivního sportovního vyžití (cyklistika, golf, tenis, vodní sporty, pěší turistika atd.) jsou velmi široké.

 

Infocentrum města Hluboká nad Vltavou nabízí široký sortiment informačních materiálů, map, průvodců, pohledů a suvenýrů. Návštěvníkům jsou dále k dispozici informační letáky o městě Hluboká nad Vltavou v několika jazycích a výběr zajímavých publikací.

 

Návštěvníkům IC je k dispozici také rychlé občerstvení a příjemné posezení u kávy, kde mohou vstřebávat zážitky z návštěvy Hluboké nad Vltavou.

 

Samozřejmostí je bezplatný internet nejen formou wi-fi, ale i dvou stolních počítačů. Za poplatek nabízí kopírování, scanování a tisk.


Bohužel nevíme o žádných akcích. Vy ano? Tak ji přidejte!

Adresa: Zborovská 80, 37341 Hluboká nad Vltavou