Sportovní areál Vendryně - VITALITY Slezsko, s.r.o.

Vendryně
Sportovní areál Vendryně

Přijďte nás navštívit, budete srdečně vítáni.
A zaručujeme Vám, že odcházet od nás budete v dobré náladě a s pocitem, že jste udělali něco nejen pro své fyzické zdraví, ale v dnešní době i tolik potřebnou duševní pohodu!

TENISOVÉ KURZY PRO DĚTI

Pro děti ve věku od 5 let nabízíme kurzy tréninkové přípravy v našem klubu. První, nultá lekce je zdarma, dítě si vyzkouší s kvalifikovaným trenérem zábavnou formu tréninkové jednotky. Nejlepší děti poté přecházejí do oddílu závodního tenisu, kde se dále uplatňují v tréninkovém středisku mládeže při klubu Vitality Slezsko.LETNÍ KURZY PRO DĚTI 

V průběhu školních prázdnin připravuje VITALITY Slezsko, s.r.o. pro děti všech věkových kategorií velmi oblíbené sportovní kempy. Zábavná forma výuky a zdokonalování v tenise, badmintonu, jízdě na koni či angličtině. To vše pod dohledem zkušených lektorů a trenérů. Díky širokému spektru sportovního vyžití v areálech se děti zcela jistě nebudou nudit, prožijou neopakovatelné chvíle a odnesou si od nás nezapomenutelné zážitky a nová přátelství.

 

Sportovní nabídka našeho klubu je ojedinělá v celém regionu!

Společnost  Vitality Slezsko nabízí pestrou škálu sportovního vyžití jednotlivcům i sportovním týmům v každém ročním období.

Dominantou sportovního areálu Vitality Slezsko je špičkové tenisové zázemí, které splňuje nejpřísnější kritéria pro vedení tréninků, pořádání turnajů vrcholových hráčů či tenisových kempů mládeže. 

Dále je sportovně založené klientele k dispozici široké spektrum indoor/outdoor aktivit přímo v areálu klubu:

badminton, minigolf, plážový volejbal, stolní tenisbowlingfitcentrum, skákací boty, segwayunikátní wellness v hotelu Vitalityvenkovní dětský ráj, který přispívá k rozvíjení dovedností malých dětísportovní obchod s tenisovým a outdoorovým zaměřenímpůjčovna sportovního náčiní  

Bohužel nevíme o žádných akcích. Vy ano? Tak ji přidejte!

Adresa: 1017, 73994 Vendryně