Hotel Vega

Pozlovice

Prostředí hotelu je ideální pro rodinné pobyty, nejen díky své jedinečné poloze s výhledy na Luhačovskou přehradu a její údolí, ale také díky širokému sportovnímu a wellness zázemí!

Wellness centrum Vám nabízí vnitřní bazén o rozměrech 10 x 6 m, whirlpool, dětský koutek, stolním tenisem, squashovým kurtem a posilovnou.
Venkovní sportovní areál nabízí dětské hřiště s průlezkami a pískovištěm, minigolf, beach volejbal, opalovací terasu s posezením, tenisový kurt, putting green, basketbalový koš, půčovnu horských kol a koloběžek. V blízkosti hotelu je přehrada s loděnicí a nový aquapark Duha.

Novinkou Hotelu Vega***Superior je nově vybudovaná PŘÍRODNÍ VODNÍ SKLUAVKA - NEJDELŠÍ SKLUZAVKA V ČESKÉ REPUBLICE! Měří 150m a je vhodná pro děti i jejich rodiče či prarodiče! Během Vaší dovolené si jistě užijete spoustu legrace, ať už na skluzavce nebo ostatních aktivitách, které hotel nabízí (skluzavka je pouze v letních měsících).

V čase letních prázdnin máme aktivní animační programy pro celou rodinu! Každý den od pondělí do pátku a také jedinečnou přírodní vodní skluzavkou hned u hotelu! Těšte se na diskotéky pro děti i dospělé, hry a soutěže, rodinné soutěžení ve vaření v tábornických kotlících, táboráky s kytarou, procházky do okolí nebo také prohlídky lázeňského města! 

Pro hosty, kteří nemají možnost cestování vlastním autem, zajišťuje hotel bezplatnou přepravu z nádraží v Luhačovicích.


NOVINKA! Letní pobyty v akci "děti zdarma"! 
Při ubytování 2 dospělých osob má dítě do 12-ti let ubytování zdarma. Navíc součástí letních rodinných balíčků je vstup do aquaparku, prohlídka Luhačovic s průvodcem, animační program, diskotéky nebo opékání na hotelovém ohništi. Více na:

http://www.hotelvega.cz/cs-687-rodinna-letni-dovolena.html?ids=577,657,687,681,575,576

Těšíme se na Vás v Luhačovicích


Bohužel nevíme o žádných akcích. Vy ano? Tak ji přidejte!

Adresa: 99, 76326 Pozlovice