Rodinné centrum Smečno

Smečno


INDICIE K POKLADU Č.2

             14°
    

Vybavení  a služby našeho centra jsou příznivé především k rodinám s malými dětmi.

Rodinné centrum Smečno  je moderní plně bezbariérové zařízení, s vlastní zahradou vybavenou trampolínou a řadou herních prvků (skluzavky, houpačky, pískoviště, bazénky), zahradním nábytkem a venkovním krbem, s vlastním parkovištěm. Kapacita objektu je 9 pokojů se 2 - 5 lůžky s vlastním sociálním zařízením na pokojích, vybavených dětskou postýlkou. Dále je k dispozici výtah, dětská herna, společenská místnost s audiovizuální technikou, jídelna s vysokými židličkami pro nejmenší, kuchyně s domácím stravováním, fyzioterapeutická místnost pro masáže, výtvarná dílna.
Jednou z významných předností našeho zařízení je zajištění zábavného programu s pečováním pro vaše děti, již od kojeneckého věku. Zajištění stravy i pro kojence, dále pro děti s individuálními stravovacími potřebami. Vybavení i pro pobyt těch nejmenších dětí, včetně kojenců. (jídelní židličky, nočníčky, přebalovací pult, vaničky, hračky...)
Pořádáme pobyty pro maminky na mateřské dovolené, nebo víkendové pobyty pro rodiny s pestrým doprovodným programem.
Majitel zařízení  byl v roce 2011 oceněn prestižním oceněním  ministerstva práce a sociálních věcí „Společnost přátelská rodině“.

-       20letá zkušenost s pořádáním pobytů pro rodiče s dětmi

-       Součástí pobytů je možnost konzultace otázek rodičovství na místě s rodinným specialistou

-       Možnost volby zúčastnit se vyváženého relaxačně-terapeutického programu

-       Naše zařízení je držitelem prestižního ocenění z roku 2011 udělované 1xročně ministrem práce a sociálních věcí „Společnost přátelská k rodině“

Více informací na www.rcsmecno.cz


Bohužel nevíme o žádných akcích. Vy ano? Tak ji přidejte!

Adresa: U Zámku 5, 27305 Smečno