Koala Café

Praha

 

Jak už sám název napovídá, jedná se o místo určené především dětem.


Koala Café je dětské zábavní centrum, které má sloužit nejen k dětské zábavě, ale má být místem, kde se děti vzájemně potkávají, komunikují, poznávají svět a rozvíjí se. Většinu prostoru zaujímá prolézačka CHA-CHA BOX s dráhou pro šlapací káry a odstrkovadla. Další součástí je velká dvojskluzavka a dva tobogány. Pro nejmenší je v centru samostatný, oddělený dětský koutek. V něm si mohou děti stavět z velkých kostek, klouzat na malých skluzavkách, zkoušet svou zručnost na prohazovadlech a dřevěných labyrintech. Novinkou je 1060 ESDA  kostek, ze kterých si můžete postavit domečky, prolejzky nebo rovnou hrad!

 

Kavárna, která je součástí centra, slouží především jako zázemí pro dospělý doprovod. Ten jistě ocení vynikající čerstvě upraženou kávu, ale i další teplé a studené nápoje a občerstvení. Pro malé i větší občerstvení si lze objednat polévku, pizzu, tousty, zákusky a dezerty a jiné.
Rodičům, kteří chtějí dobu v herně strávit prací, je k dispozici WIFI internet.

 

Koala Café se specializuje na pořádání narozeninových oslavy pro děti, ale i dospělé, bez programu nebo s programem (malování na obličej, dočasné tetování, malování na keramiku, kouzelník, balónkování  atd).

 


Tento prostor  je též  ideální pro firemní a rodinná setkávání s dětmi.
Otevírací doba herny je: ÚT - NE od 10:00 do 19:00

 


Bohužel nevíme o žádných akcích. Vy ano? Tak ji přidejte!

Adresa: Dolnoměcholupská 209, 10200 Praha