Plaváčci s.r.o.

Brno

Nabízíme:

5-10 týdenní a pololetní kurzy plavání pro děti s rodiči od 6 měsíců do 6 letplavání novorozených dětí od 6 týdnů věku dítěte doma ve vaněkurzy plavání dětí bez rodičů od 3 do 12 let, zdokonalovací plavání v plaveckých draháchvolné plavání=plavání bez lektora, s využitím našich pomůcekkurzy cvičení pro rodiče s dětmi od 3 měsíců do 6 letjóga pro děti od 12 měsícůcvičení maminek, při kterém mohou mít své dítě u sebepobyty pro rodiče s dětmi s výukou plavání, cvičení, v zimě lyžování, aqua aerobik pro rodiče, celodenním programem v krásné horské přírodě, většinou na Vysočině. Pobytem provází pohádkové postavy, které každý večer hrají večerníček.hlídání dětípříměstské tábory s plaváním a cvičením pro děti od 4 do 12 letpobytové tábory pro děti od 6 letletní intenzivní kurzy plavánípůjčovna pohádkových kostýmůkurzy baby masáží

 

Při vedení našich aktivit nám záleží na udržení příjemné a radostné atmosféry, individuálním přístupu jak k dítěti, tak k rodiči. V kurzech plavání kojenců a batolat a dětí předškolního věku v Brně se snažíme vytvořit příjemné chvíle strávené hraním a učením ve vodním prostředí spolu s rodiči. V každé lekci si děti hravou formou zacvičí, zadovádí a naučí se novým plaveckým a jiným dovednostem. V našich metodikách postupujeme systematicky v návaznosti na přirozený psychomotorický vývoj dítěte. Pohyb je doprovázen říkankami, básničkami a písničkami, které děti i rodiče motivují k lepším výkonům.

 

Cílem plaveckého klubu Plaváčci je vybudovat u batolat, kojenců a předškoláků kladný vztah k vodě, naučit se potápět, skákat do vody, základům plavání a záchranným polohám vždy formou her.

Všechny kurzy vedou profesionálně vyškolené instruktorky a instruktoři, kteří mají bohaté jak praktické, tak teoretické znalosti a zkušenosti.

 

Na třídě Generála Píky je bazénová voda upravována za pomoci UV lampy, která pomáhá eliminovat typický nepříjemný zápach u bazénu a je velmi šetrná k dětskému organizmu.

Areál na třídě Generála Píky je přístupný ze zastávky městské hromadné dopravy (cca 5 minut od zastávky). V bezprostřední blízkosti je možno využít parkoviště.

Vnitřní prostory určené k odpočinku lze využívat po neomezenou dobu. Přístup k bazénu je bezbariérový. Kočárky se dají zamknout místními zámky a je pro ně vyhrazen samostatný prostor vedle recepce.

Na lekci s sebou mohou rodiče vzít doprovodnou osobu, která může sedět na židličce u břehu nebo jít i do vody (nejčastěji rodinný příslušník).

 

 

Plaveme v Brně na těchto bazénech:

tř. Generála Píky 11 - děti od 6 měsíců do 7 let - pondělí až sobota

Kraví Hora - děti od 1 roku až po samostatné plavce v dráze - pondělí, středa, čtvrtek

Kuřim - děti od 1 roku až po samostatné plavce v dráze - úterý a čtvrtek

 

PLAVÁNÍ DOMA VE VANĚ

S naší lektorkou si domluvíte individuální návštěvu u vás doma v době, která vám nejlépe vyhovuje. Naučíte se, jak s děťátkem manipulovat, jaké plavací polohy můžete ve vaně trénovat, nácvik potápění, otužování a přípravu na plavecké kurzy v bazénu. S tímto plaváním je vhodné začít, když má dítě zahojený pupík.

 

KURZY PLAVÁNÍ BEZ RODIČŮ A PLAVÁNÍ VE DRAHÁCH

-Kraví hora: pondělí a středa 16:00 – 16:45

-Wellness Kuřim: úterý 18:00 – 18:45

Ve dráze trénují a zdokonalují děti plavecké styly – prsa, kraul, znak, jejichž základy získaly v lekcích plavání v menších bazénech. Učí se správně skákat, ale vždy vyjde i chvilka na lovení hraček a dovádění.

 

VOLNÉ PLAVÁNÍ BEZ LEKTORA

Pokud se zrovna nechcete přihlásit do kurzu a hledáte vhodný bazén se zázemím pro děti

a vhodnými pomůckami, které mají děti rádi. Volné plavání je 30 minut v bazénku bez instruktora, můžete využít naše pomůcky, počet osob v bazénu je omezen. Na toto plavání se můžete hlásit telefonicky. Volné plavání máme na různých bazénech.

CENY:

-pokud aktuálně navštěvujete kurz plavání: 50,- Kč dítě+rodič

-pokud k nám do kurzu nechodíte: 100,- Kč dítě+rodič

 

CVIČENÍ DĚTÍ S RODIČI

Duhový ráj, Okružní 1AC Fitness, Merhautova 224

 

S dětmi do jednoho roku učíme rodiče správnou manipulaci a úchopy. Cvičíme s overbally, velkými míči, kruhy, dráhami, tunely a jinými zajímavými pomůckami, které děti hravou formou lákají k pohybu a k rozvoji jejich smyslů. Lekce trvá 45 minut, minimálně 30 minut cvičíme, pak zařazujeme i jiné činnosti jako malování, zpívání, posilování maminek apod..

 

JÓGA PRO DĚTI

Duhový ráj, Okružní 1

Nově jsme pro vás připravily kurzy jógy i pro nejmenší dětičky s tetou Šárkou a plyšovými kamarády.

 

CVIČENÍ MAMINEK, KDY DĚTI MAJÍ U SEBE V SÁLE

Pravidelně ve středu v 9h cvičíme v AC Fitness. Jedná se o lekci zaměřenou na nejčastější ženské problémy – břicho, hýždě, pánevní dno, stehna a celkové posílení zad. Zařazujeme prvky z jógy, pilates i jiných moderních cvičení, využíváme různé pomůcky, jako např. flexi bar. Největší důraz je však kladen na individuální přístup lektorky, která poradí všem nejvhodnější cviky, na jejich specifické problémy.

Své dítko máte na dohled v sále, kde si hraje s ostatními dětmi.

 

HLÍDÁNÍ

Během úterý nabízíme službu hlídání dětí všeho věku na třídě Generála Píky 11. Služba je vhodná pro rodiče, kteří chodí se sourozencem plavat a nemají pro něj hlídání. Formulář pro objednání služby najdete na našich stránkách.

 

PŮJČOVNA POHÁDKOVÝCH KOSTÝMŮ

Na našich stránkách si můžete vybrat s široké nabídky kostýmů pro dospělé.

 


Bohužel nevíme o žádných akcích. Vy ano? Tak ji přidejte!

Adresa: třída Generála Píky 2026, 61300 Brno