Autocamping Rozkoš, s.r.o.

Česká Skalice

Stravování sezóna- restaurace  “Na pláži” formou polopenze nebo plné penze- rychlé občerstvení (cca 20 stánků) mimo sezónu- Hotel Valentýna- restaurace v okolí vzdálené 100 až 800m 

 Sportovní vyžití sezóna- půjčovna lodí, vodních šlapadel, kol, aquazorbing, vyhlídkové plavby, minigolf, míčové hry, stolní tenis, tobogán, sauna ( každý pátek), rybaření mimo sezónu- sauna každý čtvrtek a pátek. Rybaření.   

Prodej zboží sezóna- pekárna, občerstvení, sportovní potřeby. Prodej dřeva na topení, prodej rybářských povolenek (pouze pro držitele rybářského oprávnění), výměna propan-butanových lahví. mimo sezónu- veškerý prodej v České Skalici, vzdálenost cca do 1 km. Prodej dřeva na topení, prodej rybářských povolenek (pouze pro držitele rybářského oprávnění), výměna propan-butanových lahví.   

Ostatní sezóna- letní kino, dětské hřiště, skákadlo žirafa, diskotéky pro děti i dospělé, kozí ranč. Vodní záchranná služba se stálou pohotovostí, ostraha areálu  bezpečnostní službou. Sezóna : rozsah služeb - období od 1.7. do 31.8. Mimo sezóna : rozsah služeb-období od 1.1.do 30.6. a od 1.9.do 31.12. 

Vybavenost ubytovacích kapacit autokempu Chata lux- je vybavená oddělenou kuchyní s kuchyňskou linkou, vařičem, lednicí a sadou nádobí. Je zde obývací pokoj se sedací soupravou, úložným prostorem a televizí. V podkroví jsou dvě závěsem oddělené ložnice se dvěma válendami a povlečením. Je zde sociální zařízení se sprchovým koutem. Chata je vybavena plynovým topením. Chata spodní- je vybavená kuchyňskou linkou s vařičem, lednicí a sadou nádobí. Jsou zde dvě válendy a jedna patrová postel s povlečením a sociální zařízení se sprchovým koutem. Chata je vybavena plynovým topením. Chata ATC- je vybavená kuchyňskou linkou s vařičem, lednicí a sadou nádobí. K dispozici jsou čtyři lůžka s povlečením. Buňka není napojena na vodovodní řád a nemá sociální zařízení. Toto zařízení je vzdáleno cca 20 až 100m. Chata horní- je vybavena jednou válendou a jednou patrovou postelí s povlečením, úložným prostorem, stolem a židlemi. Chata není napojena na vodovodní řád a nemá sociální zařízení. Toto zařízení je vzdáleno cca 20 až 100m. Chata je vybavena plynovým topením.


Bohužel nevíme o žádných akcích. Vy ano? Tak ji přidejte!

Adresa: třída T. G. Masaryka 836, 55203 Česká Skalice