Chalupa Pohádka

Věcov

Vítejte v POHÁDCE !
Nabízíme pohádkové celoroční  ubytování v nově zrekonstruovaném , luxusně vybaveném  rodinném penzionu v krásném a klidném prostředí na  Vysočině.
Ve stylových  a pohádkových apartmánech NEBE, PEKLO, RÁJ a POHÁDKA prožijete krásnou dovolenou plnou prima zážitků.  Jsme penzionem zaměřujícím se především na rodiny s dětmi . Společně s námi tu žijí i mírumilovné  pohádkové postavičky jako např. čarodějnice Evelína, která má svoji chaloupku postavenou přímo u velkého dětského hřiště  se skluzavkou , pískovištěm a  venkovním bazénem. Dětem bedlivě hlídá jejich  pohádkové poklady.
V areálu penzionu  nabízíme netradiční zábavné animační programy  ve kterých  se snažíme o to, aby se do programu zapojila celá rodina. Radost dětí je pak dvojnásobná. Ani špatné počasí nám v Pohádce radost nepokazí. Velká dětská herna, wellness zařízení , masáže , kulečník  a společenská místnost s barem a klavírem  nabízí dostatek zábavy  pro malé i velké klienty našeho penzionu i když nám počasí nepřeje.
Z Vaší dovolené si můžete odvést i netradiční fotografie. Fotoateliér je přímo v penzionu.
V okolí penzionu se nachází mnohé z památek UNESCO, krásná okolní  příroda Vám nabízí dostatek prostoru pro zimní i letní aktivity. V létě – cykloturistika – velké množství značených cyklotras, pěší turistika, vodní sporty, houbaření, návštěva hradů a zámků apod. V zimě je Vysočina rájem běžeckého lyžování a udržované běžecké stopy vedou přímo u objektu. Příznivci sjezdového lyžování si mohou vybrat z bohaté nabídky okolních sjezdovek.
Více informací o nás a našem Penzionu CHALUPA POHÁDKA se dozvíte na našich stránkách : www.chalupapohadka.cz
Každý rok v našem penzionu píšeme jinou a novou pohádku. Přijměte naše pozvání a staňte se její součástí  Vy a Vaše  děti.


Bohužel nevíme o žádných akcích. Vy ano? Tak ji přidejte!

Adresa: 3, 59242 Věcov