Školka Ježeček

Praha

O školce Ježeček
Školka Ježeček je soukromá mateřská školka v  Praze 5 – Slivenci, která Vám pomůže postarat se o Vaše dítě ve věku od 2 do 6 let s největší péčí. Školka se nachází v moderní samostatné vilce s velkou zahradou. Otevřeno máme každý všední den od 7,30 hod. do 17,30 hod. Pokud si budete chtít někam večer vyjít  a pobavit se, nabízíme Vám hlídaní Vaší ratolesti ve věku od 2 do 8 let i přes noc a dále je možné domluvit hlídání i během víkendu.
Hlavním myšlenkou naší školky je, abychom Vám již v předškolním věku dítěte pomohli rozpoznat, na co je dítě talentované, co ho zajímá a čemu by se mohlo potenciálně v budoucnu věnovat a tyto jeho dovednosti chceme dál rozvíjet. Děti se budou v průběhu celého dne věnovat rozličným aktivitám jako je malování, hudba, zpěv, tanec  a jiná cvičení. Dále je budeme učit základním anglickým slovíčkům formou hry, pro začátek alespoň základní slovní zásobu. Pokud budete chtít Vaše dítě naučit angličtině hlouběji, nabízíme možnost individuálního kroužku angličtiny. Chceme děti vést k větší vzájemné komunikativnosti, soudržnosti, aby si více pomáhaly a byly ohleduplné a tolerantní jedno k druhému.
Přejeme si, aby naše školka byla opravdu prvotřídní a nabídla Vám i Vašim dětem veškerý komfort a dětem celodenní vyžití, kdy se naučí spoustu nových věcí. Školku jsme zařídili nejmodernějším způsobem a technologiemi. Celá budova je hlídána bezpečnostním systémem a stěžejní místnosti jsou napojeny na webkamery. Poté, co od našeho personálu jako rodič obdržíte přístupové heslo, můžete se kdykoliv během dne podívat, co Vaše dítě dělá a jak se mu věnujeme. Dále je celá budova vytápěna podlahovým topením, takže děti si mohou na zemi hrát i se učit a nehrozí, že by od země prochladly. Samozřejmostí jsou dětská WC, malá umyvadélka a sprchový kout nebo vana v každém patře v dostatečném počtu. Protože jsme chtěli, aby měly děti i pohodlné a zdravé spaní, každé dítě má svoji stabilní dřevěnou postýlku s matrací a dětským povlečením. Má ji umístěnou stále na stejném místě. Vše je v místnosti, která je vedena jako ložnice, je klidového charakteru a dětem navozuje pocit relaxace, kde nejsou rozptylovány hračkami a mohou si přes den kvalitně odpočinout. Zároveň je však kladen velký důraz na individualitu dítěte, takže kdo nebude chtít spinkat, může pouze poslouchat pohádky, prohlížet si knížky, kreslit nebo se věnovat jiné odpočinkové aktivitě.
Klademe velký důraz na stravování dětí. Pro děti je zajištěno velmi kvalitní BIO stravování, které nám každý den dováží specializovaná firma na BIO potraviny. Všechna jídla mají podrobný rozpis veškerých surovin a jsou označena i případnou dietou (bez mléka, bezlepková apod.). Kromě oběda dostanou děti při celodenním programu i dvě svačinky, jednu kolem 9 hod. ráno a druhou odpoledne. Dále je zajištěn pitný režim a přísun ovoce a zeleniny. Pokud by dítě zůstávalo na noc nebo mělo zajištěno hlídání déle do večera, je možné objednat i BIO večeři.
Okolo naší školičky je velká zahrada, kde je pro děti vytvořeno zázemí s pískovištěm, kopcem na lezení, mnoha prolézačkami a houpačkami. Dále zde mají dostatek prostoru k odpočinku a řadu pohyblivých hraček jako jsou kočárky, tříkolky, odstrkovadla apod.
Vzhledem k tomu, že chceme vzdělávat předškolní děti, školní děti i Vás, připravili jsme pro Vás řadu poškolkových aktivit, společných akcí a přednášek.
Věříme, že jsme vytvořili pro Vaše dítě nádherné prostředí, kde stráví příjemné dětství, na které si v dospělosti mnohokrát rádo vzpomene. Naučíme ho novým dovednostem a Vám usnadníme péči a podělíme se s Vámi o starosti každodenního života.


Bohužel nevíme o žádných akcích. Vy ano? Tak ji přidejte!

Adresa: Praha