Relax hotel***BÁRA

Benecko

Relaxhotel***Bára je specialistou na pobyty rodin s dětmi. Tento kompletně zrekonstruovaný hotel se nachází v obci Benecko na úpatí hory Žalý. Je zasazen v překrásné přírodě s výhledem na Ještěd a předhůří Krkonoš. Umístění hotelu přímo předurčuje jeho zaměření na pobyty s dětmi, protože od něj už lze dále pokračovat jen po pěších stezkách a běžeckých trasách. Dá se odtud jezdit na vycházky s kočárkem nebo se sáňkami. Je to tedy klidné a bezpečné místo pro pobyty s dětmi. Hotel je  dobře dostupný a do centra Benecka  je to 5 minut automobilem nebo 15 minut příjemnou procházkou. Příjezdová cesta je do kopce, takže v zimě jsou nutné sněhové řetězy !  Hotel nabízí nově vybavené pokoje s možností jedné a dvou přistýlek a dále rodinné dvoupokojové apartmány. I když jsou hotelové pokoje hodně malé, je zde velké množství jiné zábavy pro děti po celém hotelu a v okolí hotelu, takže není třeba trávit celý den v hotelovém pokoji. V hotelu se naskýtá pro děti i jejich rodiče mnoho možností . Dětský koutek je přístupný 24 hodin denně a nabízí kuchyňku pro malé kuchaře, lezeckou stěnu pro větší sportovce a skluzavku pro ty menší. Dále je tu spousta hraček, dětských knížek a prostor pro malé výtvarníky. Rodiče zde mohou trávit s dětmi příjemné chvíle a protože je koutek součástí restaurace, je možné si zde v klidu posedět u kávy nebo něčeho dobrého, zatímco si děti hrají. Lze si zde i rezervovat stůl na hotelové večeře.
Součástí této místnosti je také mateřské centrum pro maminky s nejmenšími dětmi, které jim musí připravovat vlastní stravu. Je zde k dispozici společná lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a umělohmotné nádobíčko.
V suterénu hotelu je k dispozici  tělocvična, kde si mohou rodiče zacvičit na fitness strojích a malé děti s nimi ( na replikách těchto strojů pro dospělé ).
V letních měsících na hotelu probíhají rodinné pobyty s animačním programem v několika týdenních turnusech ( podle věku dětí ).
Veškerý personál na hotelu je pečlivě vybírán a všichni mají  krásný vztah k dětem . Celková atmosféra na hotelu je proto ryze rodinná a  domácky přátelská.  


Bohužel nevíme o žádných akcích. Vy ano? Tak ji přidejte!

Adresa: 132, 51237 Benecko