PENZION OVEČKA

Nýdek

V penzionu je hostům k dispozici soukromý wellness, školící místnost, nekuřácké prostory, restaurace, dětský park, terasa s vyhlídkou, bezdrátové připojení k internetu a bezbariérové prostory s výtahem. Pro zlepšení pobytu a zvýšení pohodlí do budoucnosti připravujeme venkovní posezení s grilem a salaš s domácími zvířaty. 

Celková kapacita penzionu i s přistýlkami je 35 míst v 10 dvoulůžkových pokojích a 1 luxusním pokojem a krásným výhledem, jehož součástí je vana ve tvaru srdce. V každém pokoji je televize a vlastní sociální zařízení. Pokoje jsou vybaveny dřevěným nábytkem a doplňky. 

Před penzionem mohou hosté parkovat zdarma. Na přání Vám rádi zajistíme sportovní i kulturní program jako svatby, oslavy, narozeniny a životní jubilea, firemní školení a večírky. Pokud přijdete s koly, můžete využít naší úschovny. Kromě standardních služeb nabízíme masáže, nebo si u nás navíc můžete zapůjčit varnou konvici, sušák na boty, fén a spoustu věcí pro děti (dětskou postýlku, vaničku, nočník, stupátko, ohřívačku lahví, dětské knížky, pohádky).

Stravování probíhá v restauraci s kapacitou 40 osob, která lze rozšířit o dalších 20 osob na venkovní terase. Specialuzujeme se na českou kuchyni připravenou z kvalitních surovin. Na restauraci v přízemí navazuje malý salónek s barem. 

 

V okolí penzionu se nachází velké množství dalších zařízení poskytujících aktivity. Mezi naše partnerské areály patří zábavní parky, lyžařské a sportovní areály (bowling, badminton, stolní tenis, půjčovka kol, minigolf, jízda na segwaích,...)

Golf v blízkém areálu v RopiciJízdu na koni ve sportovním areálu Vitality v BystřiciLyžování v několika lyžařských areálechTuristiku v krásné hornaté přírodě se spoustou naučných stezek a zajímavých destinacíJízdu na kole po vyhlášených beskydských cyklotrasách

 

Bezpečné prostředí luk a lesů v těsné blízkosti penzionu a zázemí Ovečky je přímo stvořené pro pobyty dětí ze škol a školek.

Akce v PENZION OVEČKA

4.2.2017 - 5.7.2018
Prázdninový rodinný balíček na 7 nocí


Adresa: 150, 73995 Nýdek