Camping Vranovská pláž

Horní Břečkov

Děti si chtějí hrát. My to moc dobře víme, a proto jsme pro ně v areálu kempu připravili nejrůznější prolézačky, pískoviště, houpačky a skluzavky. Nejnovější dětské hřiště s obrovským pískovištěm jsme umístili do stínu vzrostlých stromů pod penzionem Gaudeo. A kdyby náhodou pršelo, anebo Vaše děti prostě zatoužili po změně? Pro tyto případy je tu zastřešený dětský koutek s názvem Dětský svět v prostorách penzionu Gaudeo, kde se děti můžou do sytosti vyblbnout. Taky máte takovou radost, když večer po náročném dni plném aktivit padnou do postele a okamžitě usnou?

Pokud chcete Vaši dovolenou u vody kromě koupání a opalování obohatit i o vodní sporty, určitě navštivte naši půjčovnu plavidel a sportovních potřeb. Najdete zde šlapadla a různé druhy lodiček. Pro pravé plážové sportovce je tu možnost zapůjčení windsurfingu a škola jízdy na windsurfingu, vhodná již pro děti od 12 let. Půjčit si můžete také vybavení na volejbal, fotbal a stolní tenis, potápěčské vybavení a horská kola. Anebo nechte Vaše potomky, aby si zaskákali na našich nových maxi trampolínách, anebo se zdarma projeli na tobogánu!

 V kempu Vranovská pláž máte všechno, co potřebujete, pěkně blízko a pohromadě. Všechna naše ubytovací zařízení jsou od dlouhé písčité pláže s pozvolným vstupem do jezera vzdálena pouhých několik minut chůze. Můžete si vybírat z různých restaurací a stánků s občerstvením, nápoji a zmrzlinou, v areálu kempu jsme samozřejmě nezapomněli ani na starou dobrou samoobsluhu s potravinami a dalším potřebným zbožím.

V rámci čistých a snadno dostupných toalet a umýváren máte k dispozici baby room s přebalovacím pultem, prádlo můžete v případě potřeby uvést znovu do pořádku v pračce a sušičce. Dbáme na bezbariérovost vstupu do kempu a na bezbariérové toalety, můžete se tu tedy bez obav pohybovat i s kočárkem. Velmi populární novinkou je večerní hlídání dětí neboli babysitting, které nabízíme dva večery v týdny. Na Vaší rodinné dovolené také nemusíte být stále jen s dětmi.

Dbáme na to, aby se Vaše děti na dovolené ani na chvíli nenudili, a proto pro ně pořádáme bezplatné animační programy. S nimi nám pomáhají sumec Lech s vodnicí Jájou, kteří pro děti každý den připravují aktivity spojené s tancem, zpěvem, sportem, výtvarnými činnostmi a zábavnými hrami. Děti si mohou vyzkoušet například karaoke, malování na trička, modelování z hlíny, malování na tvář neboli facepainting, noční stezku odvahy s hledáním pokladu nebo sportovní soutěže. Po večerech si mohou užít dětskou diskotéku nebo opékání špekáčků s hrou na kytaru a čtením pohádek.

U těch, kteří stojí o trochu adrenalinu, si získal velkou oblibu lanový park v korunách stromů. Lana a průlezky jsou upevněny několik metrů nad zemí, ve dvou okruzích na Vás čeká 17 překážek, včetně čtyř lanovek. Lanový park může díky bezpečnému systému jištění projít každý dobrodruh vyšší než 140 cm. Ale ani menší děti nemusejí být smutné, za pomoci našich zkušených instruktorů si mohou lanový park projít i ony. Další adrenalinové možnosti nabízí dynamická houpačká neboli swing jump na lanovém mostě přes Švýcarskou zátoku, slaňování z mostu, paintball na lesním hřišti o rozloze 2000 m2, waterball, nebo divoká trojkolká Trikke.


Bohužel nevíme o žádných akcích. Vy ano? Tak ji přidejte!

Adresa: Horní Břečkov