Hotel Kamzík

Malá Morávka

Dovolená s dětmi je v hotelu Kamzík v Karlově pod Pradědem přímo ideální. 
Ubytování v útulných dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a dvou apartmánech zajišťuje dokonalé pohodlí.
K dispozici je TV, bar se restaurací, na čelních pokojích Komfort lednice.

Co máme pro Vaše děti:

netradiční aktivitu v dětském lanovém centru před hotelem tradiční dovádění v moderním dětském hřišti před hotelem Kamzíkúžasnou novou dětskou hernu v mořském stylu v případě nepříznivého počasívnitřní vyhřívaný plavecký bazén a malou whirlpooltrampolínu, houpačky před hotelem Kamzíkčerstvý horský vzduch: patříme mezi lokality vyhovující kvalitou ovzduší pro konání ozdravných pobytů.
Využití výše uvedených aktivit pro Vaše děti je pro ubytované hosty ZDARMA.

 

Co máme pro rodiče?

relax: uvolníte se v hotelovém wellness centru (whirlpool JACUZZI®, pára, finská sauna, infra sauna) a bazénu, masáže dle přánípro upevnění kondice: posilovnu, bowling, tělocvičnupůjčovnu horských kolnízké ceny - kvalitní služby vám nabízíme za přijetelné ceny


V zimním období oceníte blízkou Ski arénu Karlov, která je svým baby friendly vybavením skvělým místem pro lyžování rodin.

Navštivte náš hotel v srdci Jeseníky, vezměte své děti na skvělý pobyt plný zábavy.

Je u nás plno? Zajistíme vám ubytování v některé z našich depandace: Horském hotelu Moravice, chatě Smrková nebo penzionu Eden. Cena vás překvapí.
Hosté našich depandance mohou využít veškeré zázemí centrálního hotelu Kamzík zdarma nebo za příznivou cenu.

 

 

 

 

 


Bohužel nevíme o žádných akcích. Vy ano? Tak ji přidejte!

Adresa: 182, 79336 Malá Morávka