Sport hotel Olympia

Stachy

Hotel Olympia vlastní prostorné parkoviště jak pro osobní automobily, tak pro autobusy. Má 4 podlaží s výtahem, prostorným schodištěm s bezpečnostními a protipožárními prvky a bezbarierový vstup do hotelu bočním vchodem. Nabízíme Vám  ubytování s kapacitou 99 lůžek ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích. Na většině pokojích je i možnost přistavení přistýlky. Součástí každého pokoje je vlastní sociální zařízení  a televizor. Z většiny pokojů je krásný výhled na Šumavu či na běžecký areál.

V hotelu jsou k dispozici 2 učebny vhodné pro různá školení a semináře.  Menší místnost má kapacitu 15 osob, větší je pro 70 osob. V obou učebnách je možnost použití TV, videa promítacího plátna, flipchart. Ostatní požadovanou techniku rádi zajistíme. Obě učebny jsou prosvětleny denním světlém s možností zatemnění. Kromě těchto učeben je možné využít i hotelovou restauraci s maximální kapacitou 90 osob.

Hotel je pokryt signálem bezdrátové sítě Wifi v prostoru vstupní haly.

V hotelové restauraci, je pro Vás připraven široký výběr jídel,  včetně specialit české kuchyně, dále široká nabídka pokrmů pro nejmenší hosty či vegetariánská jídla. Při pořádání společenských akcí Vám nabízíme různé druhy pohoštění, obědy nebo večeře formou švédských stolů či obsluhy, rauty či slavnostní recepce. V teplých měsících lze posedět na venkovní terase a grilovat steaky či celé sele.


Bohužel nevíme o žádných akcích. Vy ano? Tak ji přidejte!

Adresa: Zadov 349, 38473 Stachy