Golden Pacific Café

Praha
Rodinný podnik pro rodiny s dětmi

Jako rodiče pětiletého Daníka dobře víme, co se mu líbí, co mu chutná a co je pro něj zdravé. Mašinkám úplně propadl, nejraději by byl u nich celý den a každý den. Stejné kouzlo působí i na děti našich hostů, kupodivu stejně na holčičky jako chlapečky.

Otcové si také rádi vzpomínají na svoji dětskou zálibu (která některé ani nikdy neopustila !).  Maminky jsou u nás také spokojené, protože děti nezlobí a pro nejmenší je dětský koutek, do kterého je od všech stolků dobře vidět. Máme dost místa i pro kočárky.

Staráme se, aby naše dobroty byly jako od maminky. Nakupujeme proto kvalitní čerstvé suroviny od pečlivě vybraných výrobců. Například pro výrobu dortíků používáme čerstvou živočišnou šlehačku místo rostlinných náhražek, pro výrobu lahůdkářských pochoutek objednáváme od Dolejších z Davle, uzenářství Hajšo či Vimperské uzeniny. Snažíme se nabízet také speciality, které jsou málo vidět v jiných kavárnách (čerstvé džusy UGO, Chai Latté David Rio, domácí limonády atd.)

Sami ve vlastní kuchyni a cukrářské výrobně připravujeme vše, co se nabízí na jídelním lístku. Kuchyně a výrobna jsou hned vedle kavárny, takže není problém připravit jen tolik, kolik se do večera spotřebuje. Zboží máme proto stále čerstvé. To samé platí o naší prodejně lahůdek v přední části obchodního centra.

Kdo nevěří, ať k nám běží!


Bohužel nevíme o žádných akcích. Vy ano? Tak ji přidejte!

Adresa: Praha