Restaurace U Bundárů

Krhová

Restaurace a penzion U Bundárů stojí v obci Krhová. Ta se nachází v blízkosti hlavních silnic, které vedou z Valašského Meziříčí přes Rožnov pod Radhoštěm na Slovensko, nebo přes Nový Jičín do Ostravy, Olomouce nebo Opavy.

Penzion poskytuje ideální zázemí lidem, kteří se během své dovolené chtějí vydávat na turistické výlety do přírody (jak turistické, tak cykloturistické) nebo cestovat po okolí a navštěvovat kulturní památky a přírodní krásy Valašska.

V blízkosti penzionu se nachází nově vybudovaná cyklostezka, která vede po břehu řeky Bečvy z Valašského Meziříčí až na Horní Bečvu. Asi 1 km od penzionu leží moderní sportovní areál s letním koupalištěm, krytým bazénem, zimním stadionem i tenisovými kurty.

Penzion U Bundárů vyhledávají ke krátkodobým pobytům také obchodní cestující, podnikatelé nebo se v něm zastavují lidé, kteří si potřebují odpočinout při delší cestě na Slovensko či do Polska.

Pověst restaurace a penzionu U Bundárů je založena na dobré kuchyni. Na jídelním lístku najdou návštěvníci klasická moravská i česká jídla.

 


Bohužel nevíme o žádných akcích. Vy ano? Tak ji přidejte!

Adresa: Hlavní 13, 75663 Krhová